Група Активної Реабілітації

#ГАРівці прийняли участь у благодійному забігу Wings For Life World Run

7 травня 2017 року 111 міст у 58 країнах прийняли четвертий міжнародний благодійний забіг Wings for Life World Run. Весь світ стартував у ньому одночасно, попри різний час доби та погодні умови. Для участі у забігу зареєструвалися 155 288 осіб. Загалом учасники пробігли рекордні 1 431 183 км та зібрали 6,8 млн. євро на дослідження травм спинного мозку. У Києві забіг відбувся вперше на Трухановому острові у форматі App Run.

Група активної реабілітації вже понад 25 років працює по унікальній шведській методиці і повертає людей до повноцінного життя, не зважаючи на те, що після важких травм хребта люди вимушені пересуватися за допомогою коляски. Головна наша мета – надати знання та навички людині, що дозволить їй здобути максимальну незалежність від сторонньої допомоги відповідно до її функціонального стану. Наш досвід показує, що це можливо, але ми не полишаємо віри в те, що колись буде знайдено дієві методи лікування важких травм, саме тому не могли залишитися осторонь подібної ініціативи і долучилися до неї.

На запрошення організатора забігу Ігоря Кретова лідери ГАР – Уляна та Віталій Пчолкіни стали амбасадорами Wings for Life World Run та спільно з іншими лідерами, волонтерами та колишніми учасниками таборів АР пробігли обрану дистанцію. Також, разом з нами бігли понад 500 людей, серед яких були олімпійська чемпіонка з біатлону Олена Підгрушна, призер перегонів на візках Віталій Святошенко, марафонець та засновник Radio Sport Рома Лі, марафонець на інвалідній колясці Дмитро Васильцов, який подолав 100.7 км і неформально побив світовий рекорд, ультра марафонська команда “Пробіжимо всю Україну” Ігор Кретов та Григорій Сундук, чемпіон світу з пауерліфтингу за версією Global Powerlifting Alliance Drug Free Division Ігор Зайчук та багато інших не менш цікавих людей.

Учасники Wings for Life World Run стартували одночасно по всьому світу, об’єднуючи 6 континентів, і незалежно від часу, пори року та погодних умов у їхній місцевості. Серед бігунів були початківці, досвідчені бігуни, професійні спортсмени та учасники у інвалідних колясках.

Унікальність забігу полягала в тому, що учасники біжать не ДО фінішу, а ВІД нього. Wings for Life World Run створив формат з автомобілем-кетчером (Catcher Car), який є “рухомою фінішною лінією”, що слідує за учасниками у заданому темпі. Коли автомобіль-кетчер наздоганяє учасника, його/її гонка закінчується. Останні чоловік та жінка, яких наздожене автомобіль-кетчер, оголошуються Глобальними чемпіонами!

«Ми вітаємо усіх, хто брав участь в забігові, робив вклад та був волонтером, – каже генеральний директор Wings for Life World Run Аніта Герхардтер. – Впоравшись з цим викликом сьогодні, ви дали надію тим, хто стикається з численними викликами щодня. Кошти, які ви зібрали, дозволять дослідникам продовжити пошуки методів лікування травм спинного мозку».

Не вийшло взяти участь в забігу? Ти можеш підтримати фонд Wings for Life на його офіційному сайті або через сайт забігу Wings for Life World Run.

 

Пряма трансляція зі всього світу

Wings for Life World Run є єдиним у своєму роді. Немає ні однієї іншої спортивної події, яка б одночасно вела трансляцію з такої великої кількості місць проведення, і разом це все складалося у велике глобальне ТВ-шоу.

Глядачі можуть спостерігати за більш, ніж 100 000 бігунів, об’єднаних однією ціллю прямому ефірі на Red Bull TV, запис буде доступним й надалі.