Група Активної Реабілітації

#ГАР почала співпрацю з Львівським державним університетом безпеки життєдіяльності

24 березня 2016 року розпочалася співпраця Всеукраїнської громадської організації «Група активної реабілітації» з Львівським державним університетом безпеки життєдіяльності та відбулося перше знайомство зі студентами, зокрема зі студентами за спеціальністю “Соціальна робота”.

В рамках співпраці лідерами Групи активної реабілітації будуть прочитані лекції з циклу «Інвалідність та суспільство» та проведені заняття з техніки переміщення, супроводу тощо. Після знайомства вступ до теми «Інвалідність і суспільство» виклав Ярослав Грибальський, а техніку переміщення Роман Лозинський.

DSCN2632

Вже 6 квітня 2016 року відбувся другий семінар-тренінг під час якого Володимир Азін продовжив бесіду розпочату Ярославом, а наш досвідчений волонтер Олександр Гридасов виступив в ролі помічника і допомагав проводити тренування з техніки переміщення та страховки людей що пересуваються за допомогою коляски.

Натомість ВГОі «Група активної реабілітації» отримає від університету волонтерську допомогу під час проведення таборів АР, як безпосередньо роботою студентів у групі сервісу, так і допомогою на львівському вокзалі під час зустрічі та проведення учасників.

DSCN2635

Далі буде…