Група Активної Реабілітації

#ГАР на Куражі

23 та 24 червня 2018 року на Арт-заводі Платформа відбувся традиційний Кураж-Базар Благодійний, всі кошти з якого були направлені на благодійність. Цього року було встановлено досить амбіційну благодійну мета – 1 500 000 грн. на створення інклюзивного дитячого табору і центру соціалізації для дітей з інвалідністю. Звісно, не може благодійна барахолка бути без інклюзивної дитячої зони, […]

23 та 24 червня 2018 року на Арт-заводі Платформа відбувся традиційний Кураж-Базар Благодійний, всі кошти з якого були направлені на благодійність. Цього року було встановлено досить амбіційну благодійну мета – 1 500 000 грн. на створення інклюзивного дитячого табору і центру соціалізації для дітей з інвалідністю.

Звісно, не може благодійна барахолка бути без інклюзивної дитячої зони, яка отримала символічну назву – Діснейленд. Зона мала чимало цікавинок, серед яких:

  • атракціони для дітей з інвалідністю,
  • підготовлені волонтерів,
  • корисні майстер-класи: арт-заняття з музикою і малюванням, гра на барабанах, плетіння вінків, заняття поезією і спортивні тренування для дітей.

Група активної реабілітації вже другий рік поспіль не може залишитася осторонь такої важливої місії і долучилася до заходу зі своєю програмою – навчання техніці переміщення на кріслі колісному по найбільш розповсюджених перепонах, які зустрічаються в містах.

Окрім переміщення, що багатьом давалося багато людей отримали відповіді на ті питання, які вони вважали незручними і не могли їх нікому задати,

У лекторії говорили про комп’ютерні ігри, інклюзію, альтернативні школи, сексуальне виховання, психологію дітей з інвалідністю та їх батьків, а також слухали надихаючі історії в лаунж-зоні.

Усьго за два дні було зібрано 1 045 593 грн., що дозволило закрити питання фінансування відкритих благодійних проектів. І це круто!