Група Активної Реабілітації

#Фотовиставка «Незалежність – це я. Незалежність – це ми!»

Хочете на власні очі побачити, як громадські організації покращують суспільне життя? Приходьте на фотовиставку «Незалежність – це я. Незалежність – це ми»! Це 30 світлин українських громадських ініціатив, що символізують собою 30-річчя Незалежності України. Серед цих організацій представлена і наша.

Дійсно, ми вже багато років працюємо для того, щоб люди з травмами спинного мозку були незалежними та самостійними. Для цього проводимо табори, семінари, лекції, онлайн-курси, інформаційні кампанії та багато іншого. Дуже раді, що нашу діяльність помічають і підсвічують на такому рівні. Дякуємо Isar Ednannia за підтримку!

На фотовиставці представлений один із наших проєктів — «Fashion Inclusia», який цьогоріч ми реалізовуємо за підтримки Український культурний фонд. Це курс, який допомагає людям з інвалідністю реалізовувати свій потенціал у сфері моди. Спочатку 30 учасників прослухали теоретичний курс, а потім найкращі з них пройшли практику на 49-ому Ukrainian Fashion Week.

15 вересня відбулась офіційна презентація фотовиставки, на яку завітала наша програмна менеджерка Уляна Пчолкіна. Якщо ви теж хочете побачити світлини, то маєте можливість відвідати її до 1 жовтня.

Фотовиставка знаходиться на пішохідному мосту між Володимирською гіркою та Аркою дружби народів.