29 травня в Колонній залі КМДА відбувся Всеукраїнський Форум «Жіночого Партнерства», який присвячений святкуванню 10-річчя ГО “Ділові Українські Жінки”. Мета форуму — об’єднати жіноцтво заради спільного духовного та економічного розвитку України.

Учасники Всеукраїнського форуму — гості з усіх регіонів України та Європейських країн-партнерів організації, ознайомились з цікавими, потужними проектами, командами їх авторів, зірковими панельними дискусіями, членкинями потужного громадського жіночого руху.

Серед спікерів, які виступали в Сімейній панельній дискусії були наші лідери Uliana Pcholkina та Vitalii Pcholkin, які спільно з сім’єю Олени та Дмитра Борисових, а також Ольги Сумської та Віталія Борисюка поділилися своїми секретами сімейних відносин.

Дуже тішить, що велика увага в рамках такого заходу приділяється сімейним цінностям і різноманіттю людських відносин. Це дуже важливо в час таких рішучих змін в Україні. Ми раді тому, що питання людей з інвалідністю розглядається, як одна з цінностей звичайних сімейних відносин.