Група Активної Реабілітації

#Форум відповідальних людей

Досвід кожного з вас є важливим прикладом відповідальності та служіння у різних середовищах та дає надію і віру у добро, справедливість та можливість стати активним учасником позитивних змін в українському суспільстві!

Панельна дискусія: «Відповідальні Давати Усвідомлено» (Меценатство, благодійність, можливості)

Модератор: о. Роман Демуш – заступник голови Патріаршої Комісії у справах молоді УГКЦ.

Спікери:

Алім Алієв – заступник генерального директора Українського інституту журналіст, правозахисник, дослідник та менеджер освітньо-культурних проєктів. Співзасновник ГО КримSOS та Кримський Дім; засновник українсько-кримськотатарського літературного конкурсу та фестивалю Кримський Інжир. Член виконавчої ради українського ПЕН-клубу.

Ірина Фіщук – тренерка сталого розвитку Програми розвитку ООН спеціалістка з розвитку та впровадження сталих рішень для малих та середніх компаній. В ПРООН залучена в просвітницький проєкт впровадження сталих рішень для українського бізнесу. Поціновувачка української культури та засновниця музею гуцульських старожитностей.

Марина Попатенко – заступниця Міністра молоді та спорту України Експертка в молодіжній політиці. Практик молодіжної роботи.  Начальниця управління молодіжної політики та національно- патріотичного виховання Київської ОДА (2017-2020).

єпископ Віталій Кривицький – римо-католицький єпископ, салезіанин з 2017 року призначений єпископом Києво-Житомирської дієцезії в Україні. У Конференції Єпископів РКЦ України очолює комісії: Церкви-Держави, Екуменічної та Засобів Масової Комунікації

Віталій Пчолкін – громадський активіст та підприємець. Керівник Групи активної реабілітації. Творець блогу «Паралічненько». Автор та співзасновник проєкту «ІнваФішки» – бази порад та ідей, які допомагають людям з інвалідністю ставати максимально незалежними від сторонньої допомоги.

Форум Відповідальних Людей – майданчик для знайомства, взаємного натхнення та започаткування спільних проєктів для громадських активістів, представників духовенства, культури, волонтерів, студентів, підприємців та просто небайдужих людей. Разом із учасниками та спікерами Форуму ми зачіпаємо важливі питання та шукаємо інструменти для самовдосконалення і впровадження якісних змін на локальному та глобальному рівнях, формуючи спільноту амбасадорів відповідальних людей.

Визначення цінностей та розуміння можливостей для самовдосконалення є першими кроками назустріч усвідомленому, відповідальному та соціально приязному життю. Тож, цього Форуму, ми вийдемо далеко за межі наших усталених понять та стереотипів та відкриємо свій розум і серця, аби зрозуміти, переоцінити та полюбити.

Разом спробуємо обговорити теми, пов’язані з нашим внутрішнім сприйняттям світу та здатністю бути соціально приязними, відповідальними та свідомими у наших щоденних діях та виборі:

– усвідомлення себе у контексті світу та соціуму крізь призму цінностей;
– переоцінка змісту надбання: нематеріальне багатство;
– застанова на самозарадність та саморозвиток;
– розуміння своєї відповідальності як Людини, Громадянина, Християнина;
– відкритість до діалогу;
– творення спільноти та мережі довіри;
– свідоме споживання та етичне співіснування;

Надихаючись досвідом та думками спікерів, ми намагатимемось знайти відповіді на ці суттєві питання, і найважливіше – усвідомлення того, які інструменти потрібні, аби ставати «кращою версією себе».