Група Активної Реабілітації

#Підготовчий флешмоб до забігу Wings for Life World Run

Дорогі друзі, сьогодні ми хочемо анонсувати надзвичайно важливий захід для кожного, хто колись стикався з травмами спинного мозку. Незалежно від того чи маєте ви її безпосередньо, або у вас є знайома людина, чи ви поки з тим не стикалися – наступна інформація буде корисна для всіх. Для чого все це? Вже три роки поспіль Група […]

Дорогі друзі, сьогодні ми хочемо анонсувати надзвичайно важливий захід для кожного, хто колись стикався з травмами спинного мозку. Незалежно від того чи маєте ви її безпосередньо, або у вас є знайома людина, чи ви поки з тим не стикалися – наступна інформація буде корисна для всіх.

Для чого все це?

Вже три роки поспіль Група активної реабілітації є партнером, а наші лідери – амбасадорами, забігу “заради життя” – Wings for Life World Run.

Wings for Life World Run – це всесвітній благодійний забіг, метою якого є збір коштів для пошуку методів лікування травм спинного мозку. Учасники стартують одночасно по всьому світу, об’єднуючи усі континенти, і незалежно від часу, пори року та погодних умов у їхній місцевості. 

Для того, щоб бути готовим на всі 100% ми вирішили розпочати підготовку заздалегідь в форматі флешмобу. Це  веселіше і таким чином ми зможемо підтримувати та стимулювати один-одного.

Правила флешмобу:

  1. Для підтвердження дистанції забігу, використовувати додаток Wings for life в режимі тренування (Завантажити можна в App Store та Play Market);
  2. Обов’язково знімати фото або відео-звіт та скріншот маршруту з додатку свого забігу і публікувати його в соц. мережах (Facebook, Instagram);
  3. Обов’язково додавайте хештеги #ЗаГАРтуйся #WingsForLife. Це дасть можливість бачити всі результати!
  4. Біжи своїми ногами, немає ніг – біжи на протезах, немає протезів – біжи на колесах;

Важливо! Використовуємо звичайну коляску без вело та електроприводу!

А вже зараз ви можете підтримати проведення таборів активної реабілітації, які вже сьогодні змінюють життя людей після травми спинного мозку на краще.

Що потрібно знати?

В день забігу мільйони людей стартують одночасно (11:00 по Грінвічу) по всьому світу, об’єднуючи усі континенти, і незалежно від часу, пори року та погодних умов у їхній місцевості.

Серед бігунів – початківці, досвідчені бігуни, професійні спортсмени та учасники на кріслах колісних, тобто абсолютно всі бажаючі.

Унікальність забігу в тому, що учасники біжать не ДО фінішу, а ВІД нього, намагаючись втекти від так званого автомобіля-кетчера (Catcher Car) реального або віртуального, який є “рухомим фінішнішом”, що слідує за учасниками у заданому темпі, поступово збільшуючи свою швидкість до тих пір, поки не наздожене кожного учасника.

100% вступних внесків учасників спрямовуються на пошук та дослідження методів лікування травм спинного мозку. Некомерційний фонд Wings for Life ретельно відбирає і спонсорує передові дослідницькі проекти та клінічні дослідження, які в перспективі мають змінити життя людей у всьому світі і вже є перші досягнення, але про це окремо.

Ви любите мріяти, що колись настане той день, коли все повернеться як було? Тоді саме в твоїх силах спробувати наблизити його. Долучайся до забігу і запрошуй своїх друзів.

Зробимо це разом!