Група Активної Реабілітації

#Фінішував табір активної реабілітації в складі лідерів

На початку листопада відбувся табір активної реабілітації для лідерів, який був завершальним табором в рамках реалізації в Україні Міжнародного проекту ТЕАМ «Тренінги, розширення економічних можливостей, допоміжні технології та послуги медичної/фізичної реабілітації».

Формат табору відрізнявся від звичайних кількістю лекцій, запрошених спікерів та гостей. Історії яких ще будемо висвітлювати.

Дисципліни з поглибленою теорією, рівень практичних завдань – більш складний. Здавалося, що рівень був абсолютно недосяжним, інструктори постаралися, але кожен учасник пройшов ці випробування достойно.

Учасники долали сходові прольоти, проходили слалом із повністю зав’язаними очима, імітацією ливня з мокрими шинами і обручами… Моторошно? Звісно. Тяжко? Безумовно. Тільки, мабуть, ТАР – єдине місце, де відпадають всі «АЛЕ» і відкриваються досі невідомі резерви «ТАК».

За час лекцій прослухали неабияку кількість корисної, а головне унікальної і максимально стислої, без зайвої води, інформації.

Менеджмент тіла після травми, менеджмент сечового та кишківника. Останні наукові дослідження. Тут і зараз, що називається, відбувається жива наука.

Тут і організація, стратегія, історія та філософія активної реабілітації. Фото та відео архіви витоків діяльності від котрих бігли мурашки, а очі були наповнені слізьми.

Гігантську кількість роботи було проведено, щоб я, ми з вами могли, мали честь нести, впроваджувати активну реабілітацію. По суті цей процес не має кінця. Вчилися всі, не дивлячись на досвід і послужний список.

Було дуже тяжко в бою, дуже весело по-сімейному добре в моменти відпочинку. Щільно розпланований графік дозволив плідно працювати над фізичною силою, а також відпочити – спілкуватися, граючи і відновлювати сили в колективних медитаціях.