Група Активної Реабілітації

#Директорка міжнародних програм організації «UCP Wheels for Humanity» Перс Розен відвідала Україну

З 24 квітня по 5 травня 2017 року відбувся візит до України Перс Розен, директора міжнародних програм організації «UCP Wheels for Humanity». Ця міжнародна організація виступає партнером Української асоціації фізичних терапевтів та Національної Асамблеї людей з інвалідністю України у реалізації проекту TEAM Україна.

Під час візиту Перс Розен відвідала багато заходів та провела зустрічі з фахівцями, зокрема, в офісі НАІУ Перс зустрілась із внутрішньо-переміщеними особами з інвалідністю, які отримали міні-гранти та кейс-менеджерами, які розповіли про свої успіхи та труднощі. Керівники ВООІ «Група активної реабілітації» та організатори таборів АР Володимир Азін та Віталій Пчолкін ознайомили з результатами роботи таборів активної реабілітації, які були проведені в рамках проекту ТЕАМ та поділилися планами на майбутнє.

"Масштаби проведеної роботи дуже вражають, коли це бачиш своїми очима, і звіти не передають всього того, коли читаєш їх в Каліфорнії. "
Перс Розен

Ми впевнені в важливості нашої діяльності, саме тому сподіваємося, що і Перс залишалася задоволеною результатами. Нагадаємо, в рамках проекту ТЕАМ ВООІ «Група активної реабілітації» проводить шість таборів АР, учасниками яких буде 120 людей, які мають травму хребта та пересуваються за допомогою коляски. Серед іншого стажування в групі сервісу пройшли 24 фахівця з фізичної реабілітації, які змогли отримати унікальні знання та навички, які допоможуть їм значно покращити свою роботу та роботу своїх установ і, як наслідок, люди з інвалідністю більш якісні послуги з реабілітації.