Група Активної Реабілітації

#Другий тур Польської Ліги регбі

Продовжуємо інформувати про перебіг подій в регбі та про нові досягнення наших спортсменів. Саме так – нові досягнення, тому що в другому турі Польської Ліги Регбі на візках наша дружина посіла вже 2ге місце! Відбувалася подія в м. Радом (Польща) з 24 по 26 травня. Подолавши суперників у своїй підгрупі, українська команда вийшла у фінал . Тут суперником була команда «Siedzace Konie».

Треба зазначити, що це команда досвідчена та сильна, вони в попередньому колі «випали» з сильнішого дивізіону. Якщо наші в групі грали на рівних та здобували перемогу досить впевнено, з перевагою, Ukraina –OGR-y (48:15), Ukraina – The Dogs (29:24), то в фінальній грі було цілком зрозуміло: до рівня суперників нам ще далеко. Тому гра була більш для відпрацювання взаємодій, тих елементів, що вивчали теоретично та роздивлялися на відео. З рахунком 14 – 40 українська команда стала срібним призером цього туру.

Тренеру є чим тішитися, окрім спортивних досягнень. Вже 11 спортсменів мають міжнародну класифікацію. Зібрано багато матеріалів для вивчення методик тренувань, суддівства та класифікації. Відбувалися робочі зустрічі з тренерами та класифікаторами, а також було досягнуто домовленостей про співпрацю в цих напрямках. Будемо готувати людей з України для семінару суддів та класифікаторів. Семінари відбудуться в Польщі з липня по вересень цього року.

Нарешті доїхали до нас візки зі Швеції, від наших друзів з « Рекритерінгсгруппен». Ми привезли додому 5 візків! Звичайно ж, вони примітивні, перероблені з активних візків, потребують доопрацювання. Але хоча б для тренувань, після доробки, ми зможемо їх використовувати.

Другий тур Польської Ліги регбі

Тепер попереду підготовка до турніру в Італії (кінець червня-липень). Вже розпочато роботу по організації поїздки та тренувального збору перед змаганнями. Питання ті ж самі: транспорт для переїзду з України в Італію, фінанси для сплати за дорогу та перебування команди, пристосування візків, добір волонтерів. Поки що все відбувається на ентузіазмі та за власнй кошт учасників. Дуже тішить, що вже зараз ми отримуємо допомогу від Сергія Кафті – генерального директора житлового комплексу «Акварелі»(Київська обл., с.Вишневе). Якщо будуть з’являтись благодійники та помічники, то це буде тільки на користь регбі в Україні.

З питань співпраці звертатись до тренера Коваленко Сергія – 0990585304, 0679944035, е-mail  – rugby@megastars.com.ua

Додає впевненості в цій роботі також інформація про підтримку команди з регбі Національним комітетом спорту інвалідів України (НКСІУ). Про це говорила Зайцева О.А. на нараді керівників регіональних центрів «Інваспорт», що відбулася в травні цього року в НЦ ПДПіРІ «Україна» (Євпаторія).

Тож разом здолаємо все!

Фоміна Тетяна, Коваленко Сергій