Група Активної Реабілітації

#«Дотик» — історії повернення українських військових до мирного життя

21 червня у приміщенні Veteran Hub відбулася презентація фотовиставки мультимедійного проекту «Дотик». Цей проект – історії повернення українських військових до мирного життя.

Протягом 45 днів щотижня на сторінках видання «Новое Время» розповідали про родини військовослужбовців і те, як українські захисники поверталися з війни. 24 червня виходить остання серія проекту.

Сім різних родин знайшли сили відповісти на відверті запитання: розказати про полон, поранення, службу, відновлення стосунків після розлуки.

«Цей проект не міг не народитися у Veteran Hub, бо саме тут ми робимо все, щоб створити коло довіри для відвідувачів. Сотні ветеранів та їх родини пройшли через психологів Хабу та змогли зберегти та поліпшити стосунки вдома» — Олена Пінчук, засновниця AIDS.ua.

«Проект Дотик, напевно, один з найвідвертіших проектів в українському інтернеті про українських військовослужбовців. Один з найкрутіших і точно найніжніший. І дуже сміливий. Я хотіла сказати велике спасибі усім його учасникам, за те, що знайшли в собі сміливість розповісти свої дуже особисті історії» — Yulia McGuffie, головна редакторка порталу Новое Время.

Відсьогодні до вересня ви можете зануритись у історії сімей ветеранів, коли прийдете до нас за послугою або просто на гостини.

Проект «Дотик» створено Veteran Hub в партнерстві з Новое Время та фондами Олени та Віктора Пінчук AIDS.ua Victor Pinchuk Foundation.

Лідери Групи активної реабілітації також відвідали відкриття виставки і залишилися під враженням від побачених фото і прочитаних історій. Дуже важливо, що про це говорять, адже дуже важливо розуміти, що відчувають сім’ї після повернення з війни, бо саме розуміння допоможе якісно допомагати таким сім’ям.