Група Активної Реабілітації

#Дана Орбу: Потрібно розвиватися, стукатись в усі двері, використовувати будь-яку можливість і тоді все вийде!

Продовжуємо ділитись враженнями слухачів та слухачок від курсу «Fashion Inclusia». Сьогодні свою історію розповість Дана Орбу.

За фахом я вчитель української мови та літератури. Учні ходять до мене на заняття із задоволенням, ми спілкуємось з ними без жодних упереджень за ознакою інвалідності. Це безмежно тішить, бо в мені передусім бачать професіонала і людину, а не інвалідність.

Окрім вчителювання, люблю фотографувати, тому й обрала цей напрям на курсі. До проєкту не розвивалась у сфері моди, але в дитинстві малювала ескізи одягу та шила одяг для ляльок. Курс дав змогу отримати нові знання та знайомства. А спікери дуже надихнули жити й творити далі.

Під час навчання найважчим для мене була робота над собою. Страх перед новим досвідом, постійні сумніви: «як я зможу застосувати нові знання на практиці?». Але в один момент зрозуміла, що потрібно розвиватися, стукатись в усі двері, використовувати будь-яку можливість і тоді все вийде!

Головне — не боятися змін, а йти до них назустріч! Курс надихнув мене не тільки на розвиток у фешнфотографії, але й на здобуття нової вищої освіти у сфері менеджменту, що тісно пов’язано з проєктною діяльністю.

Проєкт Fashion Inclusia реалізується за підтримки Українського культурного фонду та у партнерстві з Ukrainian Fashion Week.