Група Активної Реабілітації

#Чому люди з інвалідністю вразливіші до насилля і як це побороти?

Лідери ГАР Віталій та Уляна Пчолкіни розповіли в ефірі Сніданок з 1+1 про причини, наслідки та превенцію насильства відносно людей з інвалідністю.

8 грудня лідери ГАР Віталій Пчолкін та Уляна Пчолкіна разом зі Стівеном Роджерсом, заступником голови Представництва Міжнародної Організації з Міграції в Україні, розповіли в ефірі Сніданок з 1+1, чому люди з інвалідністю більш вразливі до насильства, як можна запобігти цьому, як допомогти людині подолати наслідки насилля і куди звертатися по допомогу.

Згідно з результатами дослідження Платформи із захисту дітей у південно-східній Європі діти з інвалідністю майже в чотири рази частіше страждають від фізичного насильства, ніж інші. Вони вважаються «легкими цілями» для зловмисників і часто не можуть розпізнати неприйнятну поведінку. Ба більше, діти вразливі через свій вік, стать, стан здоров’я, залежність від інших, соціальну стигматизацію, недостатню обізнаність про свої права, або страх повідомляти про випадки насильства, обмежений доступ до інформації та служб підтримки.

#МОМ_16днівАктивізмуПротиНасильства