Група Активної Реабілітації

#В Україні відбувся черговий благодійний забіг Wings for Life World Run

5 травня в Україні відбувся черговий благодійний забіг Wings for Life World Run.

Ми це зробили разом з усім світом!

Wings for Life World Run успішно відбувся в Києві на Трухановому острові. Це беззаперечно був один з наймасовіших забігів, у якому брала участь велика кількість людей, які пересуваються за допомогою крісла колісного. Саме заради них і біжить весь світ!

Група Активної Реабілітації разом з проектом “Школа активної реабілітації” робили все залежне, щоб учасниці Школи активної реабілітації для жінок з інвалідністю в повному складі взяли участь в забігу. Тому, підтримати дівчат приїхали наші лідери з усієї України, а ті, хто не зміг приїхати робили це дистанційно — брали участь в забігу за власним маршрутом у своїх містах.

Забіг Wings for Life World Run 2019 об’єднав понад 120 тисяч учасників у 323 локаціях у 72 країнах. Загалом, до забігу у Києві долучилось близько 500 бігунів, серед яких були як марафонці,так і початківці, учасники на кріслах колісних. Усі разом змогли подолати рекордну відстань — 1 103 276 кілометрів!

Група активної реабілітації була офіційним партнером забігу, а наша лідерка Uliana Pcholkina — Амбасадоркою та ведучою цього спортивного заходу.

Пишаємося тим, що до забігу долучилися наші учасниці та інструкторки зі Школи активної реабілітації для жінок з інвалідністю «Я зможу!». Лідери та друзі Групи активної реабілітації теж підтримали своєю участю в марафоні.