Група Активної Реабілітації

#Курси з підготовки водіїв з інвалідністю

У березні розпочався набір на курси з підготовки водіїв з інвалідністю спричиненою порушеннями опорно-рухового апарату у Львові та Києві, а також Дніпрі

Майбутні водії матимуть змогу пройти курси підготовки категорії “B”. Навчання відбувається в рамках проєкту “Автошколи для осіб з інвалідністю”, який є частиною Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору України та ініціативи Олени Зеленської “Без бар’єрів”

Група активної реабілітації витратила багато років та зусиль для адвокації та реалізації цієї ідеї, ми щиро раді, що така можливість нарешті доступна. Робота продовжується і проєкт буде вдосконалюватись, також буде розширюватись категорія осіб, які можуть навчатись.

Що потрібно, аби долучитись до навчання? Розгляньмо вимоги на прикладі конкретних міст.

Київ:

Навчання у Києві буде проводитись на базі Національної академії внутрішніх справ. Навчання включатиме підготовку осіб з інвалідністю, а також тих, хто бажає навчитись управляти автомобілем з ручним керуванням в категорії “B”. Перший набір триватиме до 31 березня 2023, а час навчання складе 3 місяці. Вартість навчання, без урахувань витрат на пальне – 9000 гривень. Навчання здійснюватиметься на автомобілях з механічною та автоматичною коробками передач, перероблених і сертифікованих для навчання водіїв з різними порушеннями опорно-рухового апарату. 

 1. Аби бути зарахованим на навчання, вам потрібно надати копію паспорта, витяг з ЄДДР, а також копію ідентифікаційного коду. 
 2. Довідку МСЕК і довідку на право керування встановленого зразка.
 3. Два фото, розміру 3.5 х 4.5

За детальною інформацією про навчання у місті Києві, звертайтесь за контактами фахівців із автомобільної підготовки: 

Олександр Супруненко – +38 067 503 56 18

Оксана Логінова – +38 096 508 15 68.

 

Львів:

У Львові навчання буде проводитись на базі ЛьвДУВС, що знаходиться за адресою місто Львів, вулиця М. Кривоноса. Курси триватимуть 11 тижнів.

 1. Аби долучитись потрібно пройти медико-соціальну експертну комісію, яка визначає медичні показання на право одержання особою автомобіля та протипоказання до керування ним. Також потрібна довідка комісії про групу і причину інвалідності.
 2. Далі вам потрібно пройти медичний огляд як кандидату у водії, в будь-якому медичному закладі, який проводить відповідний огляд та отримати довідку про придатність до керування авто. 
 3. Після цього вам потрібно надати наступні документи:
 • заяву на ім’я ректора Львівського державного університету внутрішніх справ Романа Благути. У ній зазначити місце проживання та категорії транспортного засобу, право на керування яким бажаєте отримати;
 • копію паспорта громадянина України або документа, що посвідчує особу та підтверджує її громадянство чи спеціальний статус;
 • копію одного з передбачених Податковим кодексом України документів з даними про реєстраційний номер облікової картки платника податків або повідомлення про відмову від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків;
 • медичну довідку встановленого зразка, що підтверджує допущення водія до керування транспортними засобами відповідної категорії;
 • одну кольорову фотокартку розміром 3,5 х 4,5 см.

За детальною інформацією про навчання у місті Львові, звертайтесь за такими контактами: (067) 924-04-24, (067) 407-42-88, (067) 670-25-80.

 

Дніпро:

Школа працюватиме на базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Набір стартує 6 березня.

До набору запрошують осіб з інвалідністю, які бажають отримати посвідчення на право керування транспортним засобом категорії «В». А також ті, які вже мають посвідчення, але потребують навчання на автомобілі з ручним керуванням.

 

Аби доєднатись треба пройти медико-соціальну експертну комісію, яка визначає медичні показання на право одержання особою автомобіля та протипоказання до керування ним, а також отримати довідку комісії про групу та причину інвалідності.

Подробиці дізнавайтесь за номером (067) 636-97-40.