Група Активної Реабілітації

#Активна реабілітація без кордонів

Через військову агресію російської федерації на території України, кількість осіб з травмами спинного мозку невпинного збільшується й саме табори активної реабілітації покликані допомогти особами, які отримали складні ураження спинного мозку й користуються кріслом колісним, адаптуватися до нових умов життя.

Розуміючи виклики, які стоять перед нашою країною та необхідність підготовки інструкторів з відповідними навичками для роботи в таборах активної реабілітації, Всеукраїнське об’єднання осіб з інвалідністю «Група активної реабілітації», спільно з Fundacja Aktywnej Rehabilitacji FAR, за фінансової підтримки CBM Christian Blind Mission та European Disability Forum в рамках проєкту Ліга сильних проводять Табір активної реабілітації для осіб з травмами спинного мозку, що пересуваються за допомогою крісла колісного, з України на території Польщі, який відбувається з 19 по 27 квітня на базі COS OPO Spała (Центр олімпійської підготовки) в Спала, Польща.

Для нас є надзвичайно важливим досвід наших польських колег, адже Фундація Активної Реабілітації з 1988 року на території Польщі здійснює комплексну програму суспільної та професійної активізації осіб зі стійким ураженням спинного мозку, які пересуваються на кріслах колісних. Це неурядова організація, яка була створена за ініціативою людей з травмою спинного мозку на кріслах колісних для людей на кріслах колісних, так що вона досконально розуміє їх потреби та можливості.

Під час табору учасники отримують можливість опанувати методику організації тренувань на таборах АР, покращують свої навички володіння коляскою активного типу та отримують знання з підготовки до лекцій та заходів в рамках таборів для учасників в Україні.

У програмі табору: заняття з техніки їзди, загальної фізичної підготовки, аеробіки, плавання, боча, стрільби з лука, заняття з м’ячами, бесіди на теми про особисту гігієну, урологію, інтимне життя, коляску активного типу та багато іншого.
Після завершення ми обов’язково поділимося нашими враженнями та результатами, а також зовсім скоро анонсуємо табір на території України.