Група Активної Реабілітації

#3, 2, 1… Поринаємо у світ моди

Наша команда має амбітну мету — зруйнувати стереотип про неможливість людей з інвалідністю професійно зростати в сфері креативних індустрій. Існує багато сфер, які дозволяють повністю реалізовувати свій потенціал, зокрема, фешніндустрія.

Щоб залучити до сфери моди людей з інвалідністю, ми створили курс «Fashion Inclusia», офіційне відкриття якого відбулось сьогодні.

Понад 30 учасників із різних куточків України протягом двох наступних тижнів будуть прослуховувати тематичні лекції про фешнфотографію, фешнвізаж та стилізацію модних зйомок. Також на слухачів курсу чекатимуть онлайн-зустрічі з психологинею Дана Нечипорук, першою українською моделлю з інвалідністю Олександрою Кутас, фотографом з інвалідністю Володимиром Данилюком та Роксоланою Кравчук, засновницею проєкту Open Mindfulness. Авторський проект Роксолани Кравчук та багато інших активностей.

Після проходження теоретичної частини, у найкращих учасників курсу буде можливість восени пройти практику на Українському Тижні Моди.

Проєкт Fashion Inclusia реалізується за підтримки Український культурний фонд та у партнерстві з Ukrainian Fashion Week.