Група Активної Реабілітації

#Ще одне життя: Завершився черговий табір активної реабілітації

Наша сім’я стала ще більшою, після чергового табору АР, який відбувся з 28 вересня по 7 жовтня на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру НКСІУ за фінансування Укрцентру «Інваспорт».

Двадцять три учасники з різними травмами хребта та спинного мозку, які приїхали з різних куточків України, протягом 10 днів повністю занурились в процес навчання та отримали нові навички до самообслуговування та спортивних дисциплін. І тепер можна сказати впевнено, що ці знання, після повернення додому, допоможуть людям розпочати більш активне, насичене та максимально незалежне від сторонньої допомоги життя.

За програмою табору кожен зміг пройти вишкіл з чотирьох дисциплін:

 • Техніка їзди
 • Загально-фізична підготовка
 • Настільний теніс
 • Аеробіка
 • Стрільба з лука

А також, прослухати цикл лекцій та бесід на різні теми стосовно особливостей життя після травми хребта, якими поділилися наші інструктори. Всі знання ми передаємо і постійно підвищуємо їхній рівень, вже понад 27 років з табору в табір.

Не лише тренування та лекції мали змогу відвідати учасники. Ми знайомилися на Організаційній грі, танцювали на Дискотеці і чудово проводили час за спілкуванням в перервах. В спортивний день було презентовано різні види спорту, що багатьох заохотило займатися спортом і пробувати себе та свій хист. Адже багато паралімпійських чемпіонів, саме з травмами хребта, дізналися про спорт в таборі і почали свій шлях саме звідси. А от на крос-квесті, кожен мав можливість відпрацювати навички здобуті під час табору та емоційно розвантажитися. Інструктори підготували тематичне завдання з героями фільмів.

Вся магія табору була б не можливою, без наших помічників, які надали таку важливу допомогу і підставили своє надійне плече.

Група активної реабілітації висловлює щиру подяку за сприяння, допомогу і віру в нашу справу!

Ось лише невеличкий перелік тих, хто став для нас чарівником:

 • БФ «Фонд Олени Пінчук» та особисто Директорка Ольга Руднєва
 • ТОВ «Ваше здоров’я Трейдинг»
 • Медичний батальйон «Госпітальєри» та їх командирка Яна Зінкевич
 • Компанія «Кока-кола Україна»
 • Компанія «Колопласт Україна»
 • Спілка громадських організацій людей з інвалідністю Києва
 • ТК «Варшавський» (м. Буча)

Окрема подяка всім благодійникам, які відгукнулися на наше прохання і підтримали фінансово. Особливо приємно усвідомлювати, що більшість з цих людей є нашими колишніми учасниками і саме вони оцінили корисність даної програми, а тепер підтримують її. Дякуємо, ви чудові!

ВІДГУКИ УЧАСНИКІВ

КРУТЯК ЮЛІЯ, Львівська обл.

Мене звати Юля і я однах із тих, хто побував у таборі ГАР. Тих 10 днів перебування прирівнюю до пекельних. Там було дуже не просто. Кожен день – виклик собі. І це було варте того. З кожнем днем вдавалося робити все більше. Після повернення додому прагнення стати самостійним збільшилося. Тепер я можу знааачно більше, ніж до табору. Надто вкотре укріпилася в думці, що люди на колясці – рівноцінні людям, які ходять. Всі ми однакові, просто дехто має привілеі одразу мати із собою крісло 🙂

Не бійтеся вийти із зони комфорту та поїдьте у ГАР. Там знайдете самостійність, цікавих друзів, проведете гарного час, а також відчуєте настільки колосальна робота вкладена у цей табір.

Дякую, ГАР, що дали можливість бути вашою командою.

БРИЛІНСЬКА ХРИСТИНА, Львівська обл.

Вересень 2017. Не люблю ділити на до і після, але… життя перевернулося… ніколи не вважала себе слабкою. Але те, що сталося— зламало мене не лише фізично ,але і емоційно. Ніколи не перестану дякувати, що в відповідний момент, життя звело мене з людьми, які пережили подібне і живуть успішно. Завдяки їм, ще до особистого знайомства, я навчилася хоч якось давати собі раду.

Вересень 2018 — також знаковий. Я потрапила на табір активної реабілітації. Там я познайомилася з людьми, що самі навчившись жити повноцінно, діляться досвідом того, як жити повноцінно попри фізичні обмеження. Режим, заняття, лекції — це неоціненний досвід. Я змінилася однозначно.

Дякую вам безмежно, що ви є, що ви боретесь, що ви заражаєте і надихаєте….і робите це надзвичайно професійно. Ви назавжди у мене в серці.

УСТАВИЦЬКИЙ ДМИТРО, м. Київ

Лагерь – не просто 10 дней, разнообразных дисциплин, а – то, что заставляет поверить в первую очередь в себя, что все в наших руках и мы это меняем, а не просто пустые мечты в голове, начну все завтра, нет никакого завтра есть сейчас и вчера, по приезду в лагерь, думал, ну чему могу научится новому за 17 лет травме, а не тут то было, первое, чему научился – давать советы и не думая о том, что мне скажут, «куда ты лезешь с ними», делиться опытом, что понравилось больше всего, тем кто нуждался в этом, второе самое главное, пускать людей в сердце, и поверить в них. Спасибо, что Вы, поверили в меня и дополнили моё сердце.. .

P.S. Организаторы лагеря верят в нас больше чем, Мы в себя, так что пора начать ломать стены в голове.