Група Активної Реабілітації

#До табору я б ніколи не подумав, що мені може сподобатися

Продовжуємо рубрику Відгуки наших волонтерів, а всім бажаючим нагадуємо, що потрапити на табір у якості волонтера можливо заповнивши Анкету волонтера ГАР на нашому сайті. Будемо раді бачити Вас на наших таборах!

AjeINR8amXA

ОЛЕКСАНДР ГОРІЦИН, м. МИКОЛАЇВ

Зізнаюся, що мій перший активний табір став для мене несподіваним досвідом. Якби мені хтось заздалегідь розповів, що там буде відбуватися, я б ніколи не подумав, що мені може сподобатися. Тим більше, не міг навіть припустити, що мені НАСТІЛЬКИ сподобається!

Техніка переміщення з полу

Інструкторами і учасниками цього табору були люди з шийною травмою хребта, у яких не так багато фізичних можливостей, але дуже багато сили волі. Багатьом учасникам потрібна була постійна допомога, страховка, тому часто мені не вистачало часу не тільки на відпочинок, але навіть на те, щоб доїсти свій суп під час обіду. І в той же час задоволення від такого волонтерства, від спілкування з учасниками, від їх почуття гумору і неймовірного заряду енергії та позитиву, які панували на таборі, повністю компенсували мою фізичну втому.

Крім того, мене та інших учасників групи сервісу за короткий час перед тим, як приїхали учасники на табір, так якісно навчили, підготували, доступною мовою пояснили всі тонкощі спілкування та роботи з вiзочниками, що це дозволило уникнути багатьох труднощів у процесі, зробити табір професійним і просто класним. Я в захваті !!!

-YOsCZE5sfw

RflyKRRKfZ0