Ми маємо силу змінити світ

Ми маємо силу змінити світ.

Якщо ти молодий активний та шукаєш можливість отримати додаткові практичні навички та знання, то запрошуємо тебе працювати волонтером в групі сервісу на табір активної реабілітації.

Табір активної реабілітації – це 12 денний інтенсивний курс практичних  та теоретичних занять для людей, що отримали травму хребта та спинного мозку та внаслідок цього користуються візком. Основними вчителями-викладачами протягом всієї програми є інструктори на візках.

На кожному таборі працює група волонтерів  (від 10 до 15 осіб), зазвичай це  фахівці з фізичної реабілітації, медичний персонал, психологи, соціальні працівники, педагоги та інші фахівці. Середній вік волонтерів від 16 до 40 років.

Завдання групи волонтерів: підготовка місць для занять, страхування учасників під час виконання вправ на спортивних дисциплінах (теніс, плавання, загально-фізична підготовка, стрільба з лука, ігрові види спорту, тощо), допомога в побуті, в тому, що людина ще не в змозі робити сама.

Перед початком табору проходить навчання-тренінги з психологічних та моральних аспектів роботи волонтера, з техніки та способів переміщення людини у візку, безпечним способам страхування під час занять та в побуті. Крім цього, програма насичена різними розважальними заходами.

Робота на таборі – чудова нагода отримати досвід роботи з людьми з інвалідністю, завести нові цікаві  знайомства, активно та корисно провести час. По закінчені табору кожен волонтер отримує відповідний сертифікат.

Витрати по проїзду до місця проведення табору та зворотно, проживання та харчування під час заходу забезпечують організатори.

Якщо тебе зацікавила така можливість – заповнюй анкету волонтера.

До зустрічі на таборі!

Анкета розглядається тільки у випадку, якщо є відповіді на УСІ запитання! Прохання заповнювати анкету ВИКЛЮЧНО українською мовою!