7 червня в Маріуполі відбувся черговий Український жіночий конгрес, який зібрав найактивніших успішних жінок і чоловіків з політики, бізнесу, неурядових організацій та медіа задля об’єднання їх довкола ідеї забезпечення ґендерної рівності в різних секторах українського суспільства, як базового елементу сталого розвитку нашої держави.

Понад сто учасників та учасниць із різних куточків країни, вісімнадцять топ-спікерів і три дискусійні платформи!

Окремо виділена дискусія проекту “Я зможу!” Фонду Олени Пінчук AIDS.ua. Питання ґендерної рівності та розбудови так званих, дружніх міст стосуються насамперед, людей з інвалідністю. «Хто вони: нові амбасадори ґендерної рівності та розбудови дружніх міст».

Спікери та учасники заходу обговорювали як зусилля громадських активістів, представників бізнесу та журналістики впливають на доступність, дружність та рівність публічних просторів міста.

Пишаємося тим, що наша лідерка Група Активної Реабілітації Уляна Пчолкіна теж взяла участь у цій події та на власному прикладі розповіла, що потрібно змінити у суспільстві, щоб міста мали рівні можливості для всіх. «Український Жіночий Конгрес, де зустрічаються громадськість, бізнес і медіа, створює мости для змін у суспільстві. Коли людина бере на себе відповідальність за СВОЄ майбутнє, то вона починає активно озиратися навколо та будувати нове життя”.

Якщо у вас є ідеї щодо ґендерної рівності — не вагайтеся висловлювати свою активну позицію!