Група Активної Реабілітації

#Активна реабілітація допомагає подолати внутрішні бар’єри

>Я була лише на одному таборі активної реабілітації в 2013 році, але я чітко відчула, що всі дії інструкторів та волонтерів спрямовані, насамперед, на подолання страхів учасників…

Продовжуємо рубрику Відгуки наших волонтерів, а всім бажаючим нагадуємо, що потрапити на табір у якості волонтера можливо заповнивши Анкету волонтера ГАР на нашому сайті. Будемо раді бачити Вас на наших таборах!

АННА ЖИВОЛУК, м. МИКОЛАЇВ

Я була лише на одному таборі активної реабілітації в 2013 році, але я чітко відчула, що всі дії інструкторів та волонтерів спрямовані, насамперед, на подолання страхів учасників. Хтось із них боявся переїжджати через бар’єри на інвалідному візку, хтось – що потоне в басейні, а комусь було навіть страшно зав’язати знайомство з іншими. Але всi цілком і повністю змогли подолати внутрішні бар’єри!

Особливо зворушливо було спостерігати, як інструктори допомагали «свіжим» вiзочникам приймати себе такими, які вони є, бути незалежними і самостійними від сторонньої допомоги. Я вважаю, що ті, хто займався розвитком активної реабілітації в Україні (і організацією таких таборів зокрема) заслуговують величезного поваги. Дякую вам за цей досвід!

5KMq7DNKccc

6wDkxace5yw