Більш ніж 100 000 зареєстрованих бігунів та учасників у колясках у понад 200 місцях у 66 країнах.

П’ять з половиною годин змагання, що проводилося на кожному континенті, створювали незабутні моменти піднесення та емоцій.

Шведський спортсмен на колясці Арон Андерсон заволодів своєю другою поспіль перемогою у цьому всесвітньому змаганні, випереджаючи автомобіль-кетчер у своєму повсякденному інвалідному кріслі аж до 89,85 км.

Wings for Life World Run 2018 – Aron Anderson
© RED BULL CONTENT POOL

У Мюнхені в Німеччині, португальська бігунка Віра Нунес доклала максимум зусиль, щоб перемогти у жіночому заліку з дистанцією в 53,78 км, обійшовши хорватку Ніколіну Шустіч всього на 50 метрів.

Female global winner Vera Nunes covered a hugely impressive 53.78km
© FLO HAGENA FOR WINGS FOR LIFE WORLD RUN

Україна також долучилася до всесвітнього благодійного забігу Wings for Life World Run, як і багато інших країн – за допомогою мобільного додатку. Подивитись та скачати фото Wings For Life World Run APP RUN KYIV можна тут.

Індивідуально чи у спільних забігах з мобільним додатком, які організовували у Києві, Ужгороді, Дніпрі, Одесі та Харкові та Полтаві українці бігли за тих, хто не може.

Абсолютними переможцями київського забігу з мобільним додатком стали:

Олександр Головницький переміг з результатом 44,02 км
© МИКИТА ЗАВІЛІНСЬКИЙ

Серед чоловіків – Олександр Головницький з результатом 44,02 км.Всесвітньо Олександр є 21-им серед чоловіків у всіх APP RUNах, та 184-им глобально серед чоловіків у всіх забігах (з реальними та віртуальними автомобілями-кетчерами).

Олена Сімонок, яка змогла утікати від віртуального автомобіля аж 35,23 км.
© МИКИТА ЗАВІЛІНСЬКИЙ

Серед жінок перемогу отримала Олена Сімонок, яка змогла утікати від віртуального автомобіля аж 35,23 км. Олена відповідно є 12-ою серед жінок у всіх APP RUNах, та 75-ою серед усіх жінок світу, які цього року взяли участь у Wings for Life World Run.

Столичний Wings For Life World Run APP RUN KYIV відбувся на Трухановому острові. Понад 200 бігунів, серед яких початківці, досвідчені марафонці, професійні спортсмени та учасники на колясках, намагалися втекти від віртуального автомобіля-кетчера.

Серед гостей та учасників заходу були Олімпійська чемпіонка та п’ятикратна чемпіонка світу з фехтування Ольга Харлан, заступник міністра молоді та спорту Микола Даневич, Євген Троценко, генеральний директор Lenovo в Арменії, Білорусі, Грузії та Молдові, тріатлет.

Своїми враженнями про забіг діляться переможці в заліку серед учасників на колясках – Уляна Пчолкіна та Денис Майстренко:

УЛЯНА ПЧОЛКІНА, ТЕЛЕВЕДУЧА, ЛІДЕР РУХУ АКТИВНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ:

Це мій особистий рекорд – 7,44 км. До того я не дуже вірила, що зможу бігти більше 5 км. А 6 травня взяла себе в руки, налаштувалася та зробила перший крок до першої 10-ки наступного року. Бігти заради когось і в підтримку– насправді дуже круто. Забіг цього року в Києві вражає. Приємно, що долучаються спонсори, які розуміють важливість забігу та його мету.

Окрім долання особистих рекордів, всі хто вийшов на колесах на забіг 6 травня створюють позитивні зміни в суспільстві своїм прикладом. Ми показуємо, що візок – це не вирок. Не крапка, а лише початок чогось нового. Те, що другий рік поспіль глобально у Wings For Life World Run виграє людина на візку – ще один доказ, що світ підкорюється бажаючим його підкорити і інвалідність тут ні до чого!

ДЕНИС МАЙСТРЕНКО

“Коли приїхав сьогодні, почув у всіх такий бойовий настрій, думаю, ну, буду і сам бігти! І для себе я поставив планку в 6 км, тому що дистанції бували не малі по місту, але саме от так в спринтерському темпі востаннє це було 4 км шість років тому. Тому 9 км – це для мене рекорд, навіть не думав що я зможу. Враження дуже круті!

Сам захід дуже крутий, тому що це звертає увагу. І не тільки суспільства, а і спонсорів, великі кошти в це вкладаються. І саме цікаве, що для того, щоб побігти треба вкласти кошти в розвиток досліджень.”

Переможці Wings for Life World Run APP RUN KYIV у всіх заліках, крім емоцій та вражень, отримали подарункові сертифікати від Puma та стильні планшети Lenovo YOGA Tab 3 10.

ЄВГЕН ТРОЦЕНКО, ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР LENOVO В АРМЕНІЇ, БІЛОРУСІ, ГРУЗІЇ ТА МОЛДОВІ, ТРІАТЛЕТ

Особисто для мене це був перший старт такого формату. Я його провів в режимі довгого тренування, пробігши трохи більше 16 км, спілкуючись із іншими бігунами та радіючи тому, що забіг зміг зібрати кілька сотень однодумців. Основа події – це благодійна мета, саме тому компанія Lenovo долучилася до ініціативи. Це підсилює надію на те, що в найближчому майбутньому буде винайдено ефективний метод лікування проблем спинного мозку, і організатори та учасники Wings For Life World Run докладають до цього зусиль в усьому світі. Рух – це життя. Безкінечно вперед!

Кожен може взяти участь у Wings for Life World Run, незалежно від рівня фізичної підготовки, і разом з цьогорічним – вже п’ятим – забігом заради тих, хто не може, подія за весь час зібрала вже понад півмільйона зареєстрованих учасників по всьому світу.

Одночасний старт бігунів – незалежно ніч чи день, сонце чи дощ – охопив кожен куточок землі, від Австралії до Колумбії та від Великобританії до Казахстану, і, як завжди, унікальний формат з рухомою фінішною лінією у вигляді автомобіля-кетчера додав емоцій та хвилювання. Завдяки індивідуальним та спільним забігам з мобільним додатком та віртуальним автомобілем-кетчером – ще більше країн та міст долучилось до цієї глобальної мети у 2018 році.

Якщо ти пропустив подію – дивись трансляцію Wings for Life World Run на Red Bull TV,  а також дивись фото учасників забігу за тегами #wingsforlife #worldrun

100% усіх внесків учасників та благодійників зібраних у Wings for Life World Run – понад 3 млн. євро лише в 2018 році йдуть на передові дослідження з пошуку методів лікування травм спинного мозку, що фінансуються неприбутковим фондом Wings for Life.

Лідери Групи активної реабілітації вже другий рік поспіль приймають участь в забігу в якості амбасадорів в Україні.

Долучайтеся до нас наступного року! До зустрічі!