Група Активної Реабілітації

#Від мрії до її реалізації всього лиш крок: історія успіху Анни Павлусь

Випускниця курсу «Fashion Inclusia» перемогла в проєкті Прогресія й отримала грант 100 тис. грн на реалізацію власної справи.

Знайомтесь, це — Анна Павлусь, модельєрка-конструкторка одягу та випускниця курсу «Fashion Inclusia».

Нещодавно Анна перемогла в проєкті для жінок з лідерським потенціалом Прогресія й отримала грант 100 тис. грн на реалізацію власної справи — APM_inclusia адаптивний одяг для людей з інвалідністю, які пересуваються на кріслах колісних. Серед високої конкуренції й крутих проєктів Анна змогла виділитися і проявити себе як найкраща з кращих. Дуже тішимось, що наші випускниці досягають своїх цілей, а наші проєкти у свій час стали поштовхом до їх втілення.

«Одного разу, гортаючи стрічку Facebook, я натрапила на анкету від ГАР. Тоді стартував набір на проєкт Fashion Inclusia. Вирішила заповнити та обрала курс фешн стилізації, тому що безпосередньо маю відношення до одягу.

Проєкт був дуже змістовним, гарно структурований із чудовими спікерами. Моє навчання вела відома стилістка Варвара Барто. Я дуже хотіла потрапити до фіналу, тому добросовісно та одразу після лекцій виконувала домашнє завдання.

Я чітко розуміла, чого хочу. І ось фінал. Я потрапила до 10 найкращих фіналістів і поїхала до Києва на Ukrainian Fashion Week 2021. На головній модній події мені поталанило пройти практику під патронатом найкращих майстрів своєї справи.

Це була одна з моїх мрій — потрапити за лаштунки такої великої події та мати змогу познайомитися з чудовими людьми, які стали для мене «ведучими» у житті. Відтоді розпочались величезні зміни. І я жодного разу не пошкодувала, що натисла кнопку «записатися». Саме такі проєкти втілюють мрії!», — згадує Анна.

Найбільше визнання для нашої команди — успіхи учасників та учасниць, які пройшли табори, програми та різні проєкти, у самореалізації. Ви надихаєте та мотивуєте ставати рушіями змін знову і знову!