В суботу, 3 грудня, в місті Ірпінь пройшов майтер-клас «Співробітництво ЗМІ та НУО» для представників громадських організацій, на якому учасників навчили розповідати про свою роботу, залучати волонтерів, писати прес-релізи, вести сторінки в соцмережах та на платформі блогів.

У майстер-класі прийняли участь представники громадських і благодійних організацій Києва і Київської області, Ірпеня, Кривого Рогу. Участь у тренінгу взяли представники ВГОі «Група активної реабілітації» Пчолкін Віталій та Майстренко Денис.

Майстер-клас відбувається в рамках проекту «Відкритий світ» благодійної організації «МБФ «Час служити», який організовано за підтримки Svenska institutet (Швеція).

Учасники майстер-класу – неймовірні люди, які готові навчатися, щоб вдосконалити свою роботу, ціль якої – допомогати людям. Ці люди змінюють світ, і я маю надію, що навички, що вони отримали на майстер-класі, допоможуть їм у майбутньому – розповіла тренер Олена Юрченко.

Мета проекту: зміцнення співробітництва НУО та засобів масової інформації, а також озброєння НУО ефективними інструментами комунікацій.

В багатьох регіонах України існує проблема недостатньої співпраці громадських організацій і місцевих ЗМІ. Представники НУО не мають навичок для інформування партнерів, волонтерів, громади, міської влади о проектах, заходах, проблемах та шляхах їх вирішення. НУО потребують знань про ефективні й безкоштовні методи для розповсюдження інформації.

Викладач тренінгу – українська журналістка, редактор Олена Юрченко. До російської анексії працювала в ЗМІ Криму. Викладала основи журналістики для учнів сільських шкіл в рамках благодійного українсько-шведського проекту «Надія» в Криму. Викладала на тренінгах «Медіаграмотність для громадян» в рамках проекту «Академії українській преси».

Благодійна організація «Час служити» існує в України два роки, надає гуманітарну допомогу потребуючим, проводить дитячі різдвяні свята із роздачею подарунків, організовує дитячі літні табори, впроваджує навчальні та соціальні проекти.

Джерело: Відкритий світ