Наприкінці минулого року в Польщі відбувся грандіозний за своїми масштабами конкурс Miss Wheelchair World (Міс Світу на колясці), який проходив у Варшаві. Участь у конкурсі взяли 24 учасницями з 15 країн світу, серед яких були дві українки, одна з них, наша лідерка — Уляна Пчолкіна.

«Прийшов момент, та я сказала собі: — Так більше не буде! Та почала ставити перед собою цілі, які здавалися неможливими. Завдяки цьому стала першою чемпіонкою Світу з карате, першою ведучою новин на провідному інформаційному каналі. Досвідченим інструктором та організатором Таборів Активної Реабілітації» — ось таким досвідом поділилася член правління та організатор таборів активної реабілітації Уляна Пчолкіна в візитівці, яку всі учасниці мали підготувати до конкурсу.

Головною метою конкурсу є не тільки інтеграція людей з інвалідністю в суспільство, але й гарна нагода показати, що обмежень не існує, а інвалідність не повинна буди показником людяності.

Тому, безумовна лідерка ГАР та просто людей з активною позицією у житті, Уляна розділяє цю філософію, адже разом з такою кількістю однодумців, які мають спільні виклики, легше створювати Світ з рівними умовами для кожного.

Це дійсно гарний майданчик для нових знайомств та комунікацій з партнерами за кордоном. Можливість перейняти позитивний досвід інших країн в Україну. Або, що зрозуміліше, передати навички та приклад сучасного життя людей, які пересуваються за допомогою крісла колісного. Досвід, який впроваджує у суспільство Група Активної Реабілітації з 1992 року по сьогодні.

Так, серед нових контактів були присутні волонтери та активісти дружні українській ГАР організації FAR (Фундація активної реабілатації для людей з інвалідністю). Сама організаторка конкурсу Miss Wheelchair World Кася Войтажек-Гинальска в минулому інструктор по реабілітації.

— Більшість випускників ТАР — це лідери по життю. А польська FAR та українська ГАР говорять однією мовоюі. Так що нас видно здалеку. — ділиться враженнями Уляна в одному з інтерв’ю.

Cпільні плани та однаковий погляд на розвиток рівних умов та можливостей для людей, що пересуваються за допомогою крісла колісного, Уляна, спільно з Міс Україна-Всесвіт 2016 – Оленою Споденюк, обговорила разом з послом України в Польщі Андрієм Дещицею.

Величезна кількість висвітлень на загал, на ряду з США, Канадою, Нідерландами та іншими країнами. Ось лише та маленька частина резонансу від заходу.

Звісно для нас, лідерів, учасників, всіх, хто так або інакше причетний до Групи Активної Реабілітації, тих хто допомагав втілити у життя завдання та умови, які пропонував конкурс, тих хто слідкував та вболівав — Уляна безумовна Переможниця!