В Одеському національному академічному театрі опери та балету відбулось нагородження соціальних проектів України за версією щорічної всеукраїнської премії Social Project Awards.

«Social Project Awards» – це премія у сфері соціальних проектів і соціальних інновацій, основна мета якої популяризувати соціальні проекти і талановитих громадських діячів, які формують майбутнє країни. Як перша і єдина премія подібного роду Social Project Awards спрямована на визнання внеску громадських діячів у розвиток громадянського суспільства України та сприяння піднесенню соціальних проектів в країні.

Церемонії нагородження передував конкурсний етап, в якому взяло участь 410 соціальних проектів і ідей, які змагалися за звання кращих у різних номінаціях. В номінації «Забезпечення рівних можливостей» були представлені два проекти нашої організації – Табори активної реабілітації та ІнваФішки.

Наступні два місяці проекти оцінювалися експертами, серед яких професіонали зі сфери бізнесу, влади і громадської діяльності. Крім цього, на сайті премії відбулося народне онлайн голосування, де кожен міг віддати голос за три проекти. Підсумкова оцінка проекту складається з суми балів, отриманих від експертів, і балів, отриманих за підсумками онлайн голосування.

Організатори конкурсу, спільно з журналом PROactive за підтримки Міністерства молоді та спорту України та компанії Цитрус підвели підсумки і оголосили ТОП-100 кращих соціальних проектів України, які і стали фіналістами премії. Обидва наші проекти впевнено потрапили до сотні найкращих.

Всі учасники заслуговували на перемогу – за досвід, яким діляться, за вклад, який роблять для поліпшення умов, за їх впертість та бажання змінювати Україну на краще. Беззаперечно, саме такими проектами є наші Табори активної реабілітації, які посіли 2 місце та проект ІнваФішки – 3 місце.

Обидва проекти спрямовані на досягнення людьми після ушкоджень спинного мозку максимальної незалежності від сторонньої допомоги, що дозволяє їм суттєво покращити своє життя. Ця нагорода є визнанням важливості нашої спільної справи і подякою за той час і сили, які протягом багатьох років наші лідери вкладають в інших людей.

Це важливо і це цінять! Дякуємо вам!