Група Активної Реабілітації

#Шукаємо експерта з цифрової безпеки та аудиту

Відібрана людина має підготувати звіт про результати комплексного цифрового аудиту організації, розробити Політику цифрової безпеки та провести онлайн тренінг з цифрової безпеки. 

Громадська організація «Всеукраїнське об’єднання  осіб з інвалідністю «Група Активної Реабілітації» шукає експерта/ку для проведення комплексного цифрового аудиту організації, розробки Політики цифрової безпеки та проведення онлайн тренінгу з цифрової безпеки у рамках гранту «Посилення цифрової безпеки громадянського суспільства України» (Проєкт USAID «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства»). 

Дедлайн подачі пропозицій: 25 листопада 2022 року.

Адреса: м. Львів, вул. Зелена 151

Максимальна сума пропозиції: 50 000 грн

Види послуг: Цифровий аудит, онлайн тренінг, експертний супровід. 

Опис:

Громадська організація «Всеукраїнське об’єднання  осіб з інвалідністю «Група Активної Реабілітації» —  неприбуткова громадська організація, яка працює задля того, аби люди з травмами  спинного мозку  могли швидше повернутися до максимально незалежного життя, почувалися гідно та могли користуватися своїми правами і свободами на рівні з усіма. Один з наших головних принципів «рівний-рівному» ми не навчаємо, ми ділимося досвідом з людьми із схожими за наслідками травмами. 

Відібраний експерт/ка має підготувати звіт про результати комплексного цифрового аудиту організації, розробити Політику цифрової безпеки та провести онлайн тренінг з цифрової безпеки. 

Замовник залишає за собою право провести переговори чи попросити дати роз’яснення перед визначенням переможця. Переможця буде визначено 28 листопада 2022 року. 

Обсяг запланованих робіт: 

Проведення комплексного цифрового аудиту ГО «Всеукраїнське об’єднання  осіб з інвалідністю «Група Активної Реабілітації», розробка та проведення онлайн тренінгу для лідерів ГО «ГАР» з метою розробки Політики цифрової безпеки та супроводу. 

Термін надання послуги — (грудень 2022 року) 

Вимоги до виконавців:

До участі запрошуються експерти, які мають практичний досвід роботи у третьому секторі не менше 2-х років. Наявність не менше двох рекомендацій від організацій ОГС щодо проведення комплексного цифрового аудиту та консультування з цифрової безпеки.

Для участі в тендері необхідно надіслати: 

 • лист зацікавленості (з вказаною ціновою пропозицією)
 • пропозиції з детальним планом діяльності згідно з запитом
 • резюме
 • інформацію про досвід роботи
 • рекомендації

Критерії відбору: 

 1. Суб’єкт підприємницької діяльності, зареєстрований згідно з чинним законодавством України; 
 2. Практичний досвід в ІТ-сфері не менше 2-х років та досвід проведення IT- аудитів. 
 3. Наявність спеціалізованих сертифікатів в галузі ІТ 
 4. Досвід тренерської діяльності не менше 2-х років; 
 5. Комунікаційні та презентаційні навички; 
 6. Претендент має бути зареєстрованим/зареєстрованою на Маркетплейс ІСАР Єднання;
 7. Готовність надати послуги онлайн;
 8. Обізнаність із сучасними трендами розвитку громадянського суспільства; 
 9. Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання послуг. 

Свої пропозиції надсилайте на електронну пошту info@gar.org.ua з темою «Цифрова безпека в ГО «ГАР». Розробка політик ГО «ГАР» до 25 листопада 2022 року (включно). 

Для кого надаватиметься послуга? Лідери ГО «ГАР» — 16-19 осіб.Контактна особа: Пчолкін Віталій, Голова правління, pcholkin@gar.org.ua