Група Активної Реабілітації

#Що дав мені табір активної реабілітації?

Перший раз я був на таборі АР в 1992 році. З моменту травми пройшло на той час 6 років

1. Азін Володимир
Я був звичайний “совковий” спинальник з усім набором комплексів. Головне, що я придбав на зборі, той стиль життя, що дозволяє мені бути успішним, незважаючи на інвалідність. І ще – величезна кількість винятково чудових людей з України й інших країн. Дружба або просте знайомство із цими людьми наповнює моє життя теплом і затишком.
Місто: Київ
2. Ігор Кипещук
Табір мені дав самостійність у житті, навчив обслуговувати самого себе без допомоги інших. Зараз я можу допомогти комусь теж це зрозуміти. Я познайомився з видами спорту, які раніше вважав недоступними для “шийників”. Також на таборі одержав інформацію про коляски, про путівки в санаторій, про те, чим за законами України ми повинні бути забезпечені від держави.
Місто: Івано-Франківська обл.
3. Кухарський Олег
Після табору АР я почав активно займатися спортом: настільним тенісом, перегони на колясках, срібний призер чемпіонату України по важкій атлетиці, 6 років присвятив стрільбі з лука. У цей момент є інструктором по стрільбі з лука й по техніці їзди на таборах АР. Передаю свій досвід, веду активний спосіб життя. Створив родину, виховую дочку. Познайомився із чудовими людьми, такими як Азін Володимир, Головін Валерій. Знайшов друзів.
Місто: Херсон
4. Сержио
Крім активної коляски й навичок володіння нею (на що сподівався й чекав ), влаштувався на роботу в FM радіо (чого ніяк не очікував і не зміг би без активної реабілітації)
Місто: Херсон
5. Олег
Завдяки табору АР почав активно займатися спортом, відкрив спортивний клуб для інвалідів. Ділюся своїм досвідом, чим можу, допомагаю людям з обмеженими можливостями.
6. Коваленко Сергій
Pадість спілкування, переоцінка життєвих стереотипів. Багато- багато корисних знань.
7. Ілона, волонтер
Табори показали мені, що будь-які труднощі в житті можна перебороти. А всі проблеми, з якими зіштовхуються в житті люди без інвалідності – це повна дурниця в порівнянні із проблемами колясочників!
Місто: Львів
8. Іра, волонтер
Табір дав мені цікаве спілкування, знайомство з унікальними людьми, можливість допомогти людям і почувати себе потрібною, гарний настрій. Це своєрідний спосіб самореалізації.
Місто: Луганськ
9. Оксана, волонтер
Мій перший табір відкрив мені очі на людей з особливими потребами, про яких я навіть і не знала. Я потрапила в інший світ, що вплинув на вибір мною іншої професії, про існування якої я теж ніколи не думала.
Місто: Львів
10. —-
Після табору АР я навчився переборювати перешкоди (бордюри, сходи). Почав займатися спортом і жити активним життям. Додалося гарних знайомих, стало ширше коло спілкування.
11. —-
Табір АР дав мені впевненість для самореалізації й удосконалювання своїх ідей у нашім суспільстві. Таборu АР удосконалюють професіоналізм роботи з людьми певної категорії й допомагають адаптуватися в реальному житті.
12. Тетяна Луценко
Завдяки табору АР я стала вільніша у своїх поглядах, багато в чому змінила світогляд, а також почала серйозно займатися спортом. Із задоволенням відповім на питання про табір. Приєднуйтеся до нас!
13. Оксана
Мій перший табір дав мені відчуття волі. Я побачила, що люди в колясках можуть вести активний, самостійний спосіб життя. Я також зрозуміла, що дівчина в колясці може виглядати не менш жіночною й гарною ніж яка-небудь інша жінка, але для всього цього потрібно прикласти зусилля. Табір дає дуже багато, на ньому варто побувати кожному, хто потрапив у візок.
Місто: Львівська обл.
14. Ярослав
Tабір АР змінив стиль і спосіб мого життя – дав почуття самоповаги від того, що не потребуєш сторонньої допомоги.
Місто: Львів
15. Уля
Безліч позитивних емоцій і чітку віру в себе й свої сили. Приємні знайомства й гарних друзів. Тепер я вірю, що треба жити далі й знаю як.
Місто: Київська обл.
16. Олег Колпаков
Незалежність від сторонньої допомоги, упевненість у своїх діях і вчинках, напрямок у всьому моєму житті. Кохану людину й улюблену справу. Колектив однодумців, без яких не уявляю зараз свого життя.
Місто: Керч
17. Чеберяк Андрій
Табір дав мені можливість познайомитися з людьми, які змінили моє життя. Я дуже вдячний організаторам таборів Активної Реабілітації.
Місто: Жашків
18. Оксана
Tабір допоміг мені самоствердитися, стати більш невимушеною й активною. Саме цінне для мене те, що на таборі діляться своїм досвідом і навичками сильні, що самореалізувалися люди з тими, хто недавно сів у візок.
Місто: Керч
19. Козлова Олександра
Велику дружну родину, цікавих надійних друзів, упевненість у собі, почуття, що ти потрібний і не самотній.
Місто: Антрацит
20. Дмитрюк Надія
Табір зміцнив мою волю, витривалість, віру в себе, коммунікабельність, знайшов багато гарних друзів. Навчився організовувати себе й допомагати в цьому іншим.
Місто: Кривий Ріг
21. Темнеков Валерій
Насамперед , друзів- однодумців, з якими можу поділитися своїми думками, порадитися.
Місто: Євпаторія
22. Прохоров Олег
До табору я був “інвалідом на колясці” після табору – “людиною на колясці”. Табір АР універсальний освітній курс для пристосування до нової форми існування. До табору були питання, після – відповіді. Табори АР – це фабрика зірок для колясочників.
Місто: Одеса