Група Активної Реабілітації

#Звіт діяльності ГО «Група активної реабілітації» у 2021 році

Громадський бюджет в місті Буча стане більш інклюзивним

Громадський бюджет — дієвий інструмент активних громадян для зміни міста, району або територіальної громади на краще. По суті, кожен може прослідкувати, як і де бюджетні кошти можуть використовуватися для поліпшення життя міста.

Сьогодні голову ГО «Група активної реабілітації», Vitalii Pcholkin було обрано до складу комісії Громадського бюджету Бучанської міської територіальної громади.
>Детальніше

Уляна Пчолкіна в програмі «Жіночі обличчя лідерства з Оленою Єною»

Програмна менеджерка ГО ГАР Уляна Пчолкіна розповіла про відповідальність людей з інвалідністю, громадську діяльність, безбар’єрне середовище та жінок в політиці.

Повну версію ви можете переглянути на ютуб-каналі Жінки - це 50% успіху України.
>Дивитися відео

ГАР долучився до розробки нацстратегії

Протягом останніх двох місяців над розробкою Нацстратегії працювало максимально широке коло експертів, громадських та благодійних організацій, профільних фахівців, які надавали свої пропозиції та сформували загальне бачення на найближчі роки. Серед учасників і лідери ГАР
>Більше тут

Учавсть ГАР у всесвітньому забізі Wings for Life World Run.

9 травня відбувся всесвітній забіг Wings for Life World Run. Цього року 184, 236 учасників з 195 країн взяли участь у забігу, подолавши разом 1, 656, 840 км. В Україні зареєструвалось майже 700 людей, зокрема, і наша ГАРна команда.
>Більше тут

Проєкт-вебінар від Coloplast Ukraine!

Провели надзвичайно важливий захід, який буде актуальний всім, хто прагне отримувати необхідні засоби особистої гігієни за рахунок державних коштів. Також, участь можуть взяти: представники громадських організацій та державних структур, які опікуються людьми з травмою спинного мозку.
>Більше тут

Публічні консультації Міністра соціальної політики з громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю щодо проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо підтримки діяльності громадських об’єднань осіб з інвалідністю».

20 травня 2021 року відбулися публічні консультації Міністра соціальної політики України Марини Лазебної з громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю щодо проєкту Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо підтримки діяльності громадських об’єднань осіб з інвалідністю» за участі лідерів ГАР.
>Більше тут

Форум сталого розвитку

Уляна Пчолкіна, програмна менеджерка ГАРу, взяла участь у Форумі сталого розвитку та розповіла учасникам про власний досвід розвитку напряму інклюзії в компанії StarLightMedia
>Більше тут

FASHION INCLUSIA 2021

Проєкт FASHION INCLUSIA реалізовувався за підтримки Українського культурного фонду та покликаний допомогти людям з інвалідністю реалізуватися у сфері моди та дизайну. Учасниці та учасники проєкту опановують теоретичні знання і практичні навички в ключових професіях індустрії – візаж, стиль, фотографія.
>Більше тут

Комітет доступності в Бучанській ОТГ

8 липня 2021 року відбулося перше засідання Комітету забезпечення доступності при Бучанській міській раді, якому передувала тривала підготовка, проведена лідерами та лідерками ГО ГАР.
Одним з ключових наших завдань було якісне оновлення складу Комітету, яке враховувало б принципи на яких базується прийнята Стратегія безбар’єрності, а саме залучення ширшого кола осіб, які стикаються з різними бар’єрами.
>Більше тут

«На рівних»

8 вересня 2021 року, у Unit City відбулася презентація цього проєкту, у якій взяли участь лідери ГАР — Уляна Пчолкіна та Денис Майстренко. Також наші лідери взяли участь в емпіричному дослідженні команди проєкту «На рівних», щоб допомогти їм визначити реальний стан речей щодо працевлаштування людей з інвалідністю.
>Більше тут

Фотовиставка «Незалежність – це я. Незалежність – це ми»!

Фотовиставка «Незалежність – це я. Незалежність – це ми» - це 30 світлин українських громадських ініціатив, що символізують собою 30-річчя Незалежності України. Серед цих організацій представлена і наша.
>Більше тут

ОНЛАЙН-КУРС активної реабілітації

22 листопада стартував кількаденний онлайн курс з активної реабілітації, де ми в онлайні ілюстративно показали тренування. В цьому проєкті вдалось взяти участь понад 20-ти учаснкиам.
>Більше тут

Щедрий забіг

Щедрий забіг для Групи активної реабілітації - це Щедрий Вівторок, де збирали ресурси для проведення таборів активної реабілітації.
#ЩедрийВівторок (англійською #GivingTuesday) виник у 2012 році в США і завдяки тисячам учасників поширився світом. Україна приєдналася до ініціативи у 2018 році.
#GivingTuesday був створений з простою ідеєю: спонукати людей робити добрі справи.
>Більше тут

Lights for Rights

Відбулась акції видимості людей з інвалідністю - Lights for Rights. Вже минуло понад 15 років, як Генеральна Асамблея ООН ухвалила Конвенцію про права осіб з інвалідністю, яка закріпила права людей з інвалідністю як права людини у всьому світі.
🇺🇦 В Україні вона стала чинною 6 березня 2010 року, проте, за результатами дослідження Fight For Right / Боротьба за права, лише 1% опитаних українців вважають, що люди з інвалідністю — це «звичайні» люди, «люди з такими ж правами, як і всі».
>Більше тут

11 напівмарафон для ГАР

Tatiana Grinuova продовжує свій біговий марафон та наразі реалізує новий амбітний проєкт KIND RACE 120, головною метою якого є залучення $ 1 000 000 для підтримки діяльності 120 організацій. Свій одинадцятий забіг вона пробігла для збору коштів на проведення таборів активної реабілітації в 2022 році.
>Більше тут

Освітній курс «Безбар’єрна грамотність»

Міністерство цифрової трансформації презентувало новий освітній курс «Безбар’єрна грамотність» за участі проєктної менеджерки ГО «Група активної реабілітації» Улянм Пчолкіної
>Більше тут