На початку жовтня на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру НКСІУ відбувся третій в цьому році і сьомий табір активної реабілітації в рамках реалізації в Україні Міжнародного проекту ТЕАМ «Тренінги, розширення економічних можливостей, допоміжні технології та послуги медичної/фізичної реабілітації».

Двадцять учасників з різних куточків країни протягом 12 днів отримували нові навички та опановували спортивні дисципліни, що дозволить їм після повернення додому розпочати більш активне, насичене та максимально незалежне від сторонньої допомоги життя.

Програма табору включала в себе тренування з чотирьох дисциплін:

  • Техніка їзди
  • Загально-фізична підготовка
  • Настільний теніс
  • Аеробіка

Окрім цього, траиційно всі учасники прослухали цикл лекцій та бесід на різні теми стосовно особливостей життя після травми хребта, а також прийняли участь в спортивному дні з презентаціями видів спорту, крос-квесті, який мав на меті підсилити і без того хороший командний дух, відпрацювати навички здобуті під час табору та емоційно розвантажитися.

Виконавцями проекту є UCP Wheels for Humanity (США), Національна Асамблея людей з інвалідністю України та Українська асоціація фізичної терапії. За фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).