Група Активної Реабілітації

#Оголошуємо набір на онлайн курс «Перший контакт»

«Група активної реабілітації» запрошує Вас взяти участь у навчальному курсі, щоб отримати навички Інструктора першого контакту для осіб з інвалідністю.

UPD: набір закрито. Стежте за нашими оновленнями, наступний курс планується у 2023 році.

Перебуваючи в лікарні або реабілітаційному центрі, людині з травмою спинного мозку вкрай важливо отримати всебічну інформаційну та мотиваційну підтримку. На цьому етапі реабілітації необхідний перший контакт з інструктором. Людиною, яка має схожу інвалідність та транслює незалежний спосіб життя.

Саме цього бракувало багатьом з нас, адже система реабілітації в Україні потребує вдосконалення. Через відсутність якісних державних програм, більшість знань передається з вуст у вуста від людей, які вже пройшли шлях реабілітації. Це може як допомогти, так і нашкодити через неякісно подану інформацію. Тож нашим завданням є підвищення якості знань людей з травмами спинного мозку, які стануть інструкторами першого контакту.

Всеукраїнське об’єднання осіб з інвалідністю «Група активної реабілітації» запрошує Вас взяти участь у навчальному курсі, щоб прокачати та отримати нові навички  Інструктора та асистента першого контакту для осіб з інвалідністю.

Пройшовши даний курс, ви навчитесь:

  • надавати основну інформацію про лікарняні послуги та процес реабілітації;
  • асистувати/допомагати пацієнтам у процесі їх адаптації;
  • продуктивно комунікувати із персоналом, пацієнтами та членами родини;
  • давати відгук/зворотний зв’язок стосовно інформації, що буде важливою після виписки;
  • демонструвати навички високої якості життя.

Також на вас чекатиме цикл лекцій з емоційного інтелекту та основ комунікації.

Орієнтовна тривалість онлайн курсу: 15-25 листопада.2022 року (можуть бути зміни).

Формат: онлайн на платформі Zoom. 

Заповнити анкету необхідно до 5 листопада.

Навчання відбуватиметься в межах проєкту «Термінова підтримка ЄС для громадянського суспільства», що впроваджується Isar Ednannia за фінансової підтримки European Union in Ukraine.    

Подальша робота  інструктора першого контакту полягає у відвідуванні госпіталів, реабілітаційних центрів та відділень. Ви будете шукати людей, які нещодавно отримали травму спинного мозку та передавати їм знання і навички, які здобудете під час цього онлайн курсу. 

Робота інструктора першого контакту — не  волонтерство, вона передбачає оплату, тож це гарна можливість  не тільки допомогти людям, а й покращити власне фінансове положення. 

Не зволікайте, подавайтеся!