П’ятий фестиваль Kyiv Mini Maker Faire збирає 8 та 9 вересня мрійників, які готові створювати нове й небайдужі до існуючих проблем. Протягом двох днів на території ВДНГ гості фестивалю поринуть у мейкерський рух та побачать на власні очі як ініціативи, стартапи та ідеї можуть допомогти у житті чи врятувати планету.

За підтримки програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID)  та впроваджується Pact в Україні, фестиваль стане платформою для комунікації на тему екологічності та інклюзивності, що допоможе учасникам та гостям спільно шукати вирішення існуючих проблем.

У Inclusive Zonе від ГО «Група активної реабілітації» кожен охочий матиме можливість дізнатися про інклюзивність, подолати смугу перешкод та побачити на стенді ІнваФішки, як 3D-моделі допомагають людям з інвалідністю бути максимально незалежними від сторонньої допомоги і вести здоровий спосіб життя. Разом із спеціалізованою школою-інтернатом для дітей з порушенням зору, організатори також пропонують пройти “сліпий” лабіринт.

Навчитись сортувати сміття, дізнатися про рейсаклінг та апсайклінг, стати свідомим і відповідальним до своєї планети можна у Eco Zone. Спільно із організацією «Україна без сміття» для гостей підготували еко-лабіринт із натуральних матеріалів, фото-зони без використання вінілу, міні-сортувальні станції. Також впродовж двох днів фестивалю гості та учасники зможуть здати свої непотрібні гаджети (до 3 кг), а діти долучитись до мейкерства та вивчити роботу цих гаджетів.

На період проведення фестивалю територія ВДНГ стане доступною для всіх, а у зоні фудкорту відмовляться від пластикових стаканчиків, використовуючи посуд, що піддається компостуванню.

Рятувати планету та робити життя комфортнішим насправді легко. На Kyiv Mini Maker Faire покажуть, як зробити це технологічно та творчо.

Долучайся, як учасник (https://kyiv.makerfaire.com/call-for-makers/) або гість (https://makerfaire2018.ticketforevent.com).

Для людей з інвалідністю вхід на територію заходу безкоштовний!

Місце проведення: ВДНГ
Час проведення: 11:00 – 18:00

Придбати квитки можна за посиланням: https://makerfaire2018.ticketforevent.com

Подробиці: https://www.facebook.com/events/1848283181861870

З питань участі та партнерства: s.bovkun@makerhub.org