Цими вихідними на «Арт-заводі Платформа» пройшов традиційний вже «Кураж Базар» – така собі барахолка з фудкортом і різноманітними активностями. Однак 17-18 червня захід пройшов у дещо незвичному форматі. Великий акцент був зроблений на дитячі розваги, що, втім, не дивно: цього разу організатори «Кураж Базар» зробили захід благодійним. Усі виручені кошти підуть на створення двох інклюзивних дитячих таборів.

Слід сказати, що на «Кураж Базар» завжди панує особлива атмосфера. Тут завжди весело, гамірно й багатолюдно. Та цими вихідними на «Арт-заводі Платформа» музику заглушав дзвінкий дитячий сміх. Діти були головними гостями заходу, для них організатори приготували безліч розваг, подарунків та сюрпризів. Величезна дитяча зона з батутами, гойдалками, солодкою ватою та іншими приємностями два дні радувала малюків.

А в Майстерні інклюзії дорослі могли дізнатися відповіді на всі незручні запитання, пов’язані з інвалідністю, навчитися пересуватися у візку або із заплющеними очима, а також вивчити кілька фраз жестовою мовою. Група активної реабілітації підготувала для відвідувачів смугу перешкод, яка включала в себе традиційні бар’єри з якими зустрічаються під час пересування люди, що пересуваються за допомогою крісла колісного. Всі бажаючі мали можливість пройти весь маршрут на залік, після попереднього навчання.

Крім традиційного шопінгу та ігор із дітьми, гостей чекали і приємні музичні сюрпризи. У суботу можна було насолодитися звучанням культової грузинської групи Mgzavrebi та почути несподівану імпровізацію Джамали і Гігі Дедаламазішвілі. А в неділю публіку своїм джемом радували Дмитро Шуров із сином Левом.

Слід зазначити, що ініціативу організаторів підтримали багато українських знаменитостей, теж взявши участь у барахолці. На Зірковій Алеї можна було купити речі Джамали, Анни Завальської, Юлії Войс, Рози Аль-Намрі, Світлани Вольнової та ін.