Пандемія стала викликом для багатьох людей. Наразі в Україні введено адаптивний карантин, але коронавірус нікуди не зник. Кожного дня число інфікованих росте, а отже, ризик захворіти досі високий. COVID-19 особливо небезпечний для людей, які пересуваються кріслом колісним, бо вони, переважно, мають менший об’єм легенів та слабку імунну систему.

Проєкт «Колеса допомоги» покликаний допомогти людям з травмами спинного мозку, чиє фізичне та психічне здоров`я страждає через відсутність належних медичних та соціальних послуг в умовах пандемії.

Для реалізації цієї мети, ми створили координаційний штаб, який здійснює моніторинг становища людей з травмами спинного мозку від початку оголошення карантину й по цей час.

Де шукати інформаційну підтримку?

Ви знайдете інформаційні матеріали про поводження у кризових ситуаціях, профілактику захворюваності та поширення коронавірусу.

 

Як отримати підтримку?

Необхідно надіслати запит координаційному штабу, заповнивши анкету, у якому описати свою проблему/потребу. Після отримання заявок, ми обробляємо усі запити та визначаємо ключові потреби. У партнерстві з іншими організаціями ми запропонуємо шляхи вирішення.

У партнерстві з іншими організаціями ми запропонуємо шляхи вирішення.

Добірку можливостей для саморозвитку (тематичні вебінари, курси, тренінги) можна знайти у телеграм-каналі

Також, ми здійснюємо тимчасову підтримку людей з травмами спинного мозку засобами при інконтиненції. Для їх отримання потрібно заповнити анкету

Проєкт «Колеса допомоги» реалізується за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» у рамках гуманітарної ініціативи проти пандемії «Людність і взаємодопомога».