Пандемія Covid-19 в світі значно змінила порядок звичних речей, тому кожен мав адаптуватися до нових умов життя. Саме тому, з 10 по 20 серпня 2020 року вперше відбувся онлайн-курс активної реабілітації для жінок з інвалідністю, який реалізовувався Всеукраїнським об’єднанням осіб з інвалідністю «Група активної реабілітації» за підтримки проекту «Я зможу!» Фонду Олени Пінчук та Фундації Кока-Кола.

Участь в школі прийняли 30 жінок з різних областей України, які мають травму спинного мозку і пересуваються за допомогою крісла колісного.

Мета проекту: підготовка та навчання жінок з інвалідністю відповідальності за якість свого життя шляхом надання навичок самообслуговування та догляду за собою з урахуванням питань пов’язаних з інвалідністю та створення підґрунтя для незалежного та успішного життя жінок з інвалідністю як в професійному, так і особистому плані.

Програма школи

Протягом 10 днів команда проекту, яка складалася з досвідчених інструкторок, які також пересуваються за допомогою колясок, навчали інших дівчат, які мають складні травми спинного мозку:

  • Навичкам підбору та налаштування крісла колісного активного типу, що дозволить суттєво покращити якість свого життя.
  • На тренуваннях з аеробіки та фітнесу навчали тому, як правильно будувати тренування для покращення свого фізичного стану.
  • Вдосконалювали навички самообслуговування, які допоможуть їм бути максимально незалежними від сторонньої допомоги.
  • Прослуховували бесіди на теми про догляд за собою, здоровий спосіб життя та правильне харчування, власний стиль, урологію, інтимне життя, правові питання тощо, що дозволило отримати відповіді на хвилюючі питання.

ОНЛАЙн-ТРЕНУВАННЯ

Розуміючи всі наслідки пандемії та необхідність залучення до занять спортом ми розробили спеціальний курс занять з аеробіки та фітнесу в домашніх умовах.

Понад 22 години онлайн тренувань та 22 години бесід на різні теми. Індивідуальна робота та консультації з інструкторами та фахівцями різного профілю. 

 

Група активної реабілітації з 1992 року проводить табори активної реабілітації для людей, які мають травми спинного мозку за унікальною методикою шведської неурядової організації Rekryteryngsgruppen.

За цей час наші послуги отримали понад 1600 людей з ураженнями спинного мозку, що користуються кріслом колісним, які в більшості випадків змогли після цього повернутися до звичайного, соціально-наповненого життя, створили сім’ї, започаткувати власну справу тощо.

Школа активної реабілітації для жінок є похідною від цієї програми і включає в себе обов’язкові аспекти цієї методології.

Як нас підтримати?

Організація подібних заходів завжди вимагає великих зусиль та витрат. Будь-яка підтримка важлива!

Ми відкриті до співпраці, тому пишіть нам на ngogarua@gmail.com або телефонуйте (093) 922-48-48

Попереду багато цікавого, радимо підписатися на нас в соц. мережах!

Організатор

ПАРТНЕРИ