Група Активної Реабілітації

#ШКОЛА АКТИВНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДЛЯ ЖІНОК З ІНВАЛІДНІСТЮ «Я ЗМОЖУ!»

Завданням нашого проекту є підготовка та навчання жінок з інвалідністю відповідальності за якість свого життя шляхом надання навичок самообслуговування та догляду за собою з урахуванням питань пов’язаних з інвалідністю, навчити захищати свої права і відстоювати їх, дати знання щодо варіантів працевлаштування та заснування власної справи, що дозволить стати незалежною та успішною жінкою як в професійному, так і особистому житті.

Організатор табору: Уляна Пчолкіна

Учасницею школи активної реабілітації можуть бути жінки, які:


  • мають громадянство України
  • мають травму або захворювання спинного мозку
  • користуються для пересування кріслом колісним
  • мають крісло колісне активного типу
  • НЕ МАЮТЬ ран, відлежин та протипоказань до фізичних навантажень

Анкети будуть опрацьовуватися одразу після надходження і серед кандидаток, які відповідатимуть визначеним критеріям участі, буде обрано 16 учасниць, серед яких можеш бути і ти!

ПОДАТИ ЗАЯВКУ

Анкети будуть опрацьовуватися одразу після надходження і серед кандидаток, які відповідатимуть визначеним критеріям участі буде обрано 16 учасниць, які навчатимуться в Школі активної реабілітації.


#Заявки приймаються до 31 березня 2019 року включно.

Про результати розгляду вашої заявки вам буде повідомлено на вказаний E-mail не пізніше 3 квітня 2019 року.
Група активної реабілітації з 1992 року проводить табори активної реабілітації для людей, які мають травми спинного мозку за унікальною методикою шведської неурядової організації Rekryteryngsgruppen.

За цей час наші послуги отримали понад 1600 людей з ураженнями спинного мозку, що користуються кріслом колісним, які в більшості випадків змогли після цього повернутися до звичайного, соціально-наповненого життя, створили сім’ї, започаткувати власну справу тощо.
Школа активної реабілітації для жінок є похідною від цієї програми і включає в себе обов’язкові аспекти цієї методології.

ЯК НАС ПІДТРИМАТИ?

Організація подібних заходів завжди вимагає великих зусиль та витрат. Будь-яка підтримка важлива!

Ми відкриті до співпраці, тому пишіть нам на ngogarua@gmail.com або телефонуйте (093) 922-48-48
>Підтримати