Група Активної Реабілітації

#Журнал «Фокус» сформував рейтинг «100 найвпливовіших жінок», відзначили діяльність нашої лідерки — Уляни Пчолкіної

Ми продовжуємо підбивати підсумки 2019 року і сьогодні хочемо нагадати, що у жовтні журнал «Фокус» сформував рейтинг «100 найвпливовіших жінок», де в категорії «кумири» та «майстри» відзначили діяльність нашої лідерки — Уляна Пчолкіна.

У процесі проведення таборів активної реабілітації та школи для жінок з інвалідністю «Я зможу!», Уляна своїм власним прикладом вмотивовувала учасників на здобуття навичок самостійного життя без сторонньої допомоги. А для тих, хто давно мріяв спробувати власні сили в індустрії краси, було створено проект Fashion Inclusia, у ході якого лідерка ГАРу разом з учасницями створювали мейк-ап образи для моделей на показах Ukrainian Fashion Week. Цим самим Уляна проілюструвала, що модна індустрія це саме та сфера, де люди з інвалідністю можуть розкрити свій потенціал на повну.

Неможливо не відзначити вагомі внески інших жінок у суспільне життя українців — Яніна Соколова, яка своєю перемогою над онкологічною хворобою вмотивувала багатьох людей на боротьбу за життя; Маша Ефросинина. Моя Жизнь, яка у рамках благодійного проекту Charity Weekend змогла зібрати 5 мільйонів гривень на закупівлю обладнання та ліків для лікування патологій немовлят, що перебувають у державних лікарнях; своєрідним «розривом шаблону» у публічному просторі можна вважати реперку alyona alyona, яка відкрито виражає думку щодо фемінізму, соціальній нерівності та війни у нашій країні.

Жінки змінюють життя багатьох українців на краще і ми пишаємось, що Уляна Пчолкіна є справжнім мотиватором для людей з інвалідністю зокрема.