6 вересня 2017 року в приміщенні ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» відбулася зустріч робочої групи «Людям з інвалідністю – Європейські стандарти працевлаштування», яка складалася з представників організацій громадянського суспільства за результатами якої було підписано Меморандуму про співпрацю.

Громадська організація «Правозахисна організація «Права людини» виступила ініціатором створення робочої групи та має на меті реалізацію амбітного соціального проекту «Забезпечення особам з інвалідністю рівних можливостей до працевлаштування в контексті імплементації Угоди про Асоціацію Україна-ЄС», який фінансується Європейським Союзом та Міжнародним фондом «Відродження» в межах проекту «Громадська синергія».

Власні підписи під документом поставили представники: Громадської організації «Правозахисна організація «Права людини», Всеукраїнського громадського об’єднання «Національна Асамблея людей з інвалідністю України», Громадської організації «Для спільної справи», Громадської організації «Бюро соціальних та політичних розробок», Громадська організація «Українська Демократія», Благодійної організації «Благодійне товариство «Київський інститут гендерних досліджень», Громадської організації «Всеукраїнське об’єднання осіб з інвалідністю «Група активної реабілітації».

Стратегічною метою, найперше, є подолання стереотипів, які заважають людям з інвалідністю соціалізуватись у суспільстві. Тому маємо на меті покращити їм доступ до працевлаштування, нарешті подолати дискримінацію осіб з інвалідністю, забезпечити Європейські стандарти їхньої праці в Україні.

Робочою групою був затверджений план дій, своєрідна дорожня карта, яка має бути імплементована протягом року.

ГПО«Права людини» запрошують громадські та благодійні організації, які працюють в даній тематиці, приєднатися до підписання Меморандуму та увійти до складу робочої групи «Людям з інвалідністю – Європейські стандарти працевлаштування».

pdfМЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ