29-30 листопада 2018 року в Києві відбувся 7 Форум організаційного розвитку громадянського суспільства під назвою «Мрія 3.0 Спроектований вплив» організований Isar Ednannia.

Мета Форуму-2018 – посилити спроможності громадянського суспільства залучати українців до громадських і благодійних ініціатив, соціальних проектів, відповідальних бізнесів та розбудовувати самоорганізовані спільноти активних та відповідальних громадян.

Учасниками Форуму стали понад 2 000 представників громадських і благодійних організацій, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, соціальних бізнесів, донорських організацій та медіа. Усі вони зібралися разом, щоб подивитися на мрію – як на амбітний проект, що ми можемо реалізувати всі разом.

Лідери ВООІ «Група активної реабілітації» Уляна Пчолкіна, Віталій Пчолкін, Денис Майстренко

До Форуму-2018 долучилися лідери ВООІ «Група активної реабілітації», де отримали неймовірні враження, цікавий досвід та налагодили партнерські відносини.

Участь у таких форумах є унікальною можливістю для громадянського суспільства розширювати можливості для молоді та допомогти їм повірити в те, що вони можуть творити справжні зміни, застосовувати інноваційні підходи, що сприятиме більш інклюзивному, рівноправному та стабільному суспільству.