З 1 по 3 березня відбулася важлива зустріч наших лідерів, яка мала на меті визначити пріоритети роботи нашої організації на найближчі три роки.

Завдяки Isar Ednannia ми отримали підтримку в рамках програми «Платформа розвитку громадянського суспільства» для проведення стратегічної сесії, яку модерував надзвичайно досвідчений і професійний тренер Анатолій Засоба.

Окремо хочеться подякувати команді Veteran Hub за гостинність і можливість комфортно розміститися такій кількості людей на колясках, що дозволило нам ефективно працювати. А підгодовували нас смачною піцею Veterano Pizza -Доставка.

Протягом цих трьох днів згуртована команда наших лідерів з різних куточків України плідно працювала та аналізувала власну діяльність починаючи з самих витоків руху АР в Україні і дотепер. Це дозволило нам не тільки усвідомити масштаби проробленої роботи за всі 27 років, але й визначити проблемні моменти, вирішення яких може суттєво покращити як надання безпосередньо послуг, так і ситуацію в країні в цілому.

Попереду маємо багато роботи, зокрема, завершення плану розвитку та узгодженням спільної позиції і координації дій з іншими лідерами, які працюють в регіонах, але не були присутніми на даному заході.

Можна багато розповідати про емоції від цієї роботи, який вже тиждень не дає нам спокійно спати, але хочеться сказати одне:

Ми зрозуміли, що маємо змінити, щоб досягти поставлених цілей і вже за три роки масштабно відзначити 30 річчя руху АР в Україні підбиваючи підсумки і, згадуючи сьогодення, радісно потирати руки від задоволення за пророблену роботу.

Вперед і тільки вперед!