Група активної реабілітації (ГАР) продовжує тісну співпрацю з Дніпровським державним медичним університетом, організовуючи навчальні вебінари та практичні заняття для викладачів, студентів і практикуючих фахівців.
Запрошуємо вас на наступну зустріч, присвячену універсальному дизайну та облаштуванню житла. Вона відбудеться 12 лютого 2026 року о 16:00.
Ця подія буде особливо корисною для студентів та викладачів, зацікавлених у створенні доступного та інклюзивного середовища.
Ми детально розглянемо, чому доступне середовище є ключовим фактором для успішного повернення людини в громаду та її незалежності. Обговоримо, як воно впливає на самостійність та які практичні рішення вже ефективно працюють. Поділимося реальними прикладами від наших інструкторів, що мають значний досвід у цій сфері.
Спікерами виступатимуть лідери ГАР: Олександр Бойко, Ігор Пирожков та Богдан Бабченко.
Ми розуміємо виклики, пов’язані з війною, тому, якщо ви не зможете долучитися онлайн, після завершення заходу ми надішлемо вам запис відео.
Посилання для участі у вебінарі буде надіслано окремо на вашу електронну пошту після реєстрації.