У 1997-му році, в місті Барановичі, відбувся перший табір АР в Білорусі. На цьому таборі вперше працював великий міжнародний десант – інструктори та волонтери зі Швеції, Польщі, України та Литви. В українську команду були запрошені – Валерій Головін (Миколаїв, техніка їзди), Ярослав Грибальський (Львів, важка атлетика), Галина Тупайло (Львів, група сервісу) і Марина Головіна – старша по сервісу.

Тоді, на таборі АР, учасники на колясках отримали такий заряд енергії незалежного життя, що під час самого табору вирішили створити нову для Білорусі громадську організацію – неурядова ОО “Республиканская ассоциация инвалидов-колясочников”.

І ось, 2017-й рік став двічі ювілейним роком – 20 років першого табору АР і 20 років ГО «РАІК».

У вересні, в місті Мінську, пройшов Республіканський Форум людей з інвалідністю на колясках, присвячений святкуванню 20-річчя організації, на який запросили і зарубіжних гостей – представника неурядової організації RG Aktiv Rehabilitering – Imre Czifrik (заступник голови, Швеція) , і учасників першого табору АР в Барановичах: Katarzyna Trok (Швеція), Марина Головіна (Україна) і Ігор Лаврентьєв (Литва).

Автор – Marina Golovina

Katarzyna Trok

Всім гостям вручали пам’ятні подарунки

RG Aktiv Rehabilitering – Imre Czifrik (заступник голови, Швеція)

Лаврентьев Игорь

Барановичі. Перший табір АР. Після міні-марафону.

В українську команду були запрошені – Валерій Головін (Миколаїв, техніка їзди), Ярослав Грибальський (Львів, важка атлетика), Галина Тупайло (Львів, група сервісу) і Марина Головіна – старша по сервісу